Vyberte zemi
20.06–19.08.2021

Naši klienti radí: co vidět a zažít na Ko Samui

Ko Samui

Samui je nejnavštěvovanějším thajským ostrovem. Nabízí turistům vše, co si od dovolené můžete přát - krásné pláže, městečka plná obchůdků a restaurací, skvělé služby, výborné thajské masáže, zajímavé výlety po ostrově (sloní ZOO, výlet za obří sochou Buddhy, skalní útvary "dědeček a babička", kokosová plantáž, výlet do Anthong National Marine Park,...).

Je zde množství hotelů všech kategorií, úplně stačí ubytování v hotelu 3*. Můžete si zde také nechat ušít oblek či šaty na míru, za výhodné ceny, užívat si nočního života na pláži Chaweng Beach, je tu opravdu hodně vyžití pro každého."

Autor: Kristýna Lukášová, věk 28 let, navštíveno 04/2010


Ko Samui výlet

Udělejte si výlet po ostrově

"Protože jsme chtěli na Ko Samui relaxovat a ne objíždět každý kout ostrova, rozhodli jsme se pro poznávací výlet po nejdůležitějších památkách. Tento výlet trval cca 5 hodin a vyšel nás cca 200 Kč/os. Přijatelná cena i doba výletu minibusem. Na tomto výletu uvidíte chrámy, Buddhy, mumifikovaného mnicha, opičí show, kamenné útvary a vyhlídku. K tomuto není co více dodávat, proto přidávám fotky."

Autor: Alena Dadáková, věk 25 let, navštíveno 10/2012


Užijte si výhodné nakupování

Nákupy"Co se týče nakupování, všude je plno obchodů, tržišť a restaurací. Obchodníci Vás neustále lákají, takže nic určitě nepřehlídnete. Dá se zde smlouvat. Raději si ověřte ceny u 2, 3 stánků a pak to zkuste srazit na cenu, jakou byste za to byli ochotni zaplatit u nás. Pokud přestřelíte, nebudou se s Vámi chtít dále bavit a smlouvat. Pamatujte na to, že je to živí. Jinak jsou všichni velmi přátelští až vtíraví. Dorozumíte se zde anglicky, německy i rusky, jsou velmi přizpůsobiví. Nakoupili jsme zde např. „značková“ trička za cca 80 Kč :) 24 hodin je zde otevřený řetězec obchodu 7eleven, kde si připravíte čínskou polévku, nebo párek v rohlíku sami za pár babek. Využívali jsme i prádelny, které jsou na každém rohu a kilo prádla Vám vyperou za cca 25 Kč do druhého dne."

Autor: Alena Dadáková, věk 25 let, navštíveno 10/2012


Masáž

Relaxujte při thajské masáži

"Na plážích nejdete mnoho masáží (thajská masáž cca120 Kč/hodinu) - dopřávali jsme si každý den. Ono to ani jinak nejde, když Vás masérky stále lákají. 

Na ostrově jsme se zdrželi 10 dní a ze zdravotních důvodů to pojali relaxačně a parádně jsme si odpočinuli."

Autor: Alena Dadáková, věk 25 let, navštíveno 10/2012


Buďte svědky zpracování kokosů 

"Navštivte kokosovou plantáž na Ko Samui, kde vás seznámí se zajímavým způsobem zpracování kokosu, cvičenými opicemi, které shazují kokosy ze stromu, a ochutnáte čerstvý kokos."

Autor: Jiří Hrdina

Nepřehlédněte