800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALOHA RESORT 3,5* + KO TAO CORAL GRAND RESORT 3*

Dovolená se zábavou i odpočinkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata

4. den

BANGKOK – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední transfer na letiště a let na ostrov Ko Samui, který je nazýván perlou Thajského zálivu. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 8. den

KO SAMUI
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport. Ostrov Ko Samui je především díky svým romantickým zákoutím nazýván ostrovem lásky. Kilometry dlouhé bílé pláže, lemované palmami, průzračně čistá mořská voda, exotická tropická příroda, to vše Vás vyzývá k plnohodnotnému odpočinku a relaxaci. Milovníkům potápění se zde nabízí nádherný pohled do podmořského světa u ostrova Ko Tao severně od Ko Samui. Kromě lenošení na pláži a hrátek v hebkých mořských vlnách Jihočínského moře doporučujeme podniknout okružní jízdu kolem ostrova a navštívit známé Namuangské vodopády, dále poutní místo samuiských buddhistů chrám Wat Khunaram s mumií mnicha, jehož tělo se po smrti nerozpadlo na důkaz síly vůle dosažené meditací, přesně tak, jak tento mnich již za svého života předpověděl, rybářské městečko Nathon a sochu Velkého Buddhy na severním pobřeží ostrova. V jižní části ostrova se nachází motýlí farma s mnoha druhy tropických motýlů i hmyzu, poblíž lze shlédnout i opice cvičené ke sběru kokosových ořechů. Pozoruhodné jsou i skalní útvary Hin Ta a Hin Yai na jižním okraji pláže Lamai, které jsou spojeny s mnoha místními legendami. Specialitou Ko Samui jsou zápasy vodních buvolů, které se pořádají několikrát do měsíce v otevřených arénách pod kokosovými palmami na jižním pobřeží. Zajímavé výlety se pořádají i do blízkého okolí ostrova: do národního mořského parku Ang Thong s malebnými vápencovými ostrůvky či na sousední ostrov Ko Pha Ngan, kde se za úplňkových nocí na pláži v Hat Rinu pořádají známé full moon party. Večer můžete posedět v některé z mnoha restaurací, které nabízejí speciality thajské, indonéské, čínské či vietnamské kuchyně. Své tělo můžete uvolnit v některém z mnoha salonů thajské masáže.

9. den

KO SAMUI – KO TAO
Snídaně. Dopolední odjezd rychlolodí na ostrov Ko Tao. Plavba trvá zhruba 90 mi nut. Transfer do hotelu, ubytování, volný program.

10. - 14. den

KO TAO
Snídaně. Pobyt na ostrově Ko Tao. Ostrov je vyhledáván především příznivci potápění, a to díky vyhlášeným lokalitám, jako je například podmořská Chumponská věž, útes White Rock s rozsáhlými zahradami korálů a řada dalších lokalit. Na ostrově lze také výhodně absolvovat kurz PADI. Velmi vyhledávaným místem jsou blízká nad vodu čnící skaliska, zvaná Dvojčata (Ko Nangyuan), spojená malebnou písečnou kosou. Pokud Vás neláká svět pod mořskou hladinou, je možno lenošit na plážích, či podniknout výlet lodí kolem ostrova, vyrazit na horských kolech do vnitrozemí či se pouze toulat po zajímavých místech ostrova, jako je skála krále Ramy V. s jeho podpisem, kost ra velryby či vyhlídkový bod na obě pobřeží ostrova. Večery je možno trávit v některé z příjemných hospůdek se specialitami místní i cizokrajné kuchyně, případně v jednom ze stylových barů.

15. den

KO TAO – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední přejezd zpět na Ko Samui, transfer do hotelu, ubytování.

16. den

KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Odlet do Prahy.

ALOHA RESORT 3,5*

Poloha

příjemný a velmi oblíbený hotel leží na jedné z nejhezčích pláží ostrova, na pláži Lamai. V okolí hotelu se nachází několik restaurací s mořskými specialitami, půjčoven automobilů a motocyklů, potápěčských center a diskoték. 65 pokojů je umístěno v architektonicky velmi pěkně řešené budově. V základní nabídce jsou pokoje de luxe s přímým či bočním výhledem na moře.

Vybavení

2 restaurace, bar, kavárna, turistické centrum, konferenční centrum, dětská pečovatelka

Pláž

písečná, s hebkým bělostným pískem, přímo před hotelem

Zábava a sport

velký bazén, dětský bazének, vodní sporty na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, TV, telefon, balkón nebo terasa. Vysoušeč vlasů možno zapůjčit na recepci.

KO TAO CORAL GRAND RESORT 3*

Poloha

leží na nejvyhledávanější pláži ostrova Hat Sairee. Atypické bungalovy leží v háji kokosových palem u pláže. Všech 50 pokojů je zařízeno v thajském stylu s převahou přírodních materiálů. V základní nabídce jsou pokoje s klimatizací

Vybavení

restaurace s barem u bazénu a v recepci, internet, trezory na recepci, obchůdek

Pláž

písečná, s bělostným korálovým pískem, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, půjčovna horských kol a kajaků a vlastní potápěčské středisko, thajská masérna

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace a ventilátor, koupelna s WC, minibar, fén, TV, varná konvice, terasa

Počasí

Ko Samui

27°C Skoro jasno

×