800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFAIR HOUSE VILLAS AND SPA 5* + JAMAHKIRI SPA AND RESORT 4*

Dovolená se zábavou i odpočinkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední transfer na letiště a let na ostrov Ko Samui, který je nazýván perlou Thajského zálivu. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 8. den

BANGKOK – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední transfer na letiště a let na ostrov Ko Samui, který je nazýván perlou Thajského zálivu. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

9. den

KO SAMUI – KO TAO
Snídaně. Dopolední odjezd rychlolodí na ostrov Ko Tao. Plavba trvá zhruba 90 mi nut. Transfer do hotelu, ubytování, volný program.

10. - 14. den

KO TAO
Snídaně. Pobyt na ostrově Ko Tao. Ostrov je vyhledáván především příznivci potápění, a to díky vyhlášeným lokalitám, jako je například podmořská Chumponská věž, útes White Rock s rozsáhlými zahradami korálů a řada dalších lokalit. Na ostrově lze také výhodně absolvovat kurz PADI. Velmi vyhledávaným místem jsou blízká nad vodu čnící skaliska, zvaná Dvojčata (Ko Nangyuan), spojená malebnou písečnou kosou. Pokud Vás neláká svět pod mořskou hladinou, je možno lenošit na plážích, či podniknout výlet lodí kolem ostrova, vyrazit na horských kolech do vnitrozemí či se pouze toulat po zajímavých místech ostrova, jako je skála krále Ramy V. s jeho podpisem, kost ra velryby či vyhlídkový bod na obě pobřeží ostrova. Večery je možno trávit v některé z příjemných hospůdek se specialitami místní i cizokrajné kuchyně, případně v jednom ze stylových barů.

15. den

KO TAO – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední přejezd zpět na Ko Samui, transfer do hotelu, ubytování.

16. den

KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Odlet do Prahy.

FAIR HOUSE VILLAS AND SPA 5*

Poloha

moderní luxusní hotelový areál leží přímo u pláže Mae Nam na severním pobřeží ostrova. Hotel sestává z hotelových pavilónů s pokoji a jednotlivých bungalovů, kde leží pokoje typu Grand Villa. Hotel má 78 pokojů, v základní nabídce jsou pokoje typu Grand Villa.

Vybavení

3 restaurace, 2 bary, internet za poplatek, dětská pečovatelka, pokojový servis

Pláž

písečná o délce zhruba 500 metrů, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, dětské brouzdaliště, jacuzzi, mořské kajaky na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, vanou a oddělenou sprchou, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, varná konvice, balkón či terasa

JAMAHKIRI SPA AND RESORT 4*

Poloha

první luxusní hotel na Ko Tau leží u pláže Thian Og na jižním pobřeží ostrova. Sestává z individuálně řešených bungalovů, umístěných na stráni nad pláží s nádherným výhledem na moře. V základní nabídce jsou bungalovy typu superior, bungalovy de luxe za příplatek

Vybavení

restaurace, bar, internet, internet

Zábava a sport

venkovní bazén, dětské brouzdaliště, relaxační lázně, vodní sporty za poplatek (mořské kajaky, šnorchlování), potápěčské centrum v blízkosti (transfer zdarma)

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a masážní vanou, fén na vlasy, TV, DVD/CD přehrávač, telefon, lednička s minibarem, pokojový trezor

Počasí

Ko Samui

30°C Skoro jasno

×