800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PAVILION SAMUI BOUTIQUE RESORT 4,5* + PANVIMAN RESORT 4*

Dovolená se zábavou i odpočinkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat Arun. Během prohlídky také navštívíte manufakturu drahých kamenů a zlata.

4. den

BANGKOK – KO SAMUI
Snídaně. Dopolední transfer na letiště a let na ostrov Ko Samui, který je nazýván perlou Thajského zálivu. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

5. - 8. den

KO SAMUI
Snídaně. Volný čas na koupání, opalování, sport. Ostrov Ko Samui je především díky svým romantickým zákoutím nazýván ostrovem lásky. Kilometry dlouhé bílé pláže, lemované palmami, průzračně čistá mořská voda, exotická tropická příroda, to vše Vás vyzývá k plnohodnotnému odpočinku a relaxaci. Milovníkům potápění se zde nabízí nádherný pohled do podmořského světa u ostrova Ko Tao severně od Ko Samui. Kromě lenošení na pláži a hrátek v hebkých mořských vlnách Jihočínského moře doporučujeme podniknout okružní jízdu kolem ostrova a navštívit známé Namuangské vodopády, dále poutní místo samuiských buddhistů chrám Wat Khunaram s mumií mnicha, jehož tělo se po smrti nerozpadlo na důkaz síly vůle dosažené meditací, přesně tak, jak tento mnich již za svého života předpověděl, rybářské městečko Nathon a sochu Velkého Buddhy na severním pobřeží ostrova. V jižní části ostrova se nachází motýlí farma s mnoha druhy tropických motýlů i hmyzu, poblíž lze shlédnout i opice cvičené ke sběru kokosových ořechů. Pozoruhodné jsou i skalní útvary Hin Ta a Hin Yai na jižním okraji pláže Lamai, které jsou spojeny s mnoha místními legendami. Specialitou Ko Samui jsou zápasy vodních buvolů, které se pořádají několikrát do měsíce v otevřených arénách pod kokosovými palmami na jižním pobřeží. Zajímavé výlety se pořádají i do blízkého okolí ostrova: do národního mořského parku Ang Thong s malebnými vápencovými ostrůvky či na sousední ostrov Ko Pha Ngan, kde se za úplňkových nocí na pláži v Hat Rinu pořádají známé full moon party. Večer můžete posedět v některé z mnoha restaurací, které nabízejí speciality thajské, indonéské, čínské či vietnamské kuchyně. Své tělo můžete uvolnit v některém z mnoha salonů thajské masáže.

9. den

KO SAMUI – KO PHANGAN
Snídaně. Dopolední odjezd rychlolodí na ostrov Ko Phangan. Transfer do hotelu, ubytování, volný program.

10. - 14. den

den KO PHANGAN
Snídaně. Pobyt na ostrově Ko Phangan.

16. den

KO PHANGAN – KO SAMUI – BANGKOK – PRAHA
Snídaně. Lodní transfer na Ko Samui, transfer na letiště, odlet do Bangkoku, přesun na mezinárodní terminál, odbavení. Let na trase Bangkok – Praha.

PAVILION SAMUI BOUTIQUE RESORT 4,5*

Poloha

luxusní stylový hotel je zařízen v asijském relaxačním stylu. Leží v klidné části pláže Lamai a disponuje 58 pokoji. V základní nabídce jsou pokoje s jacuzzi v hlavní budově za příplatek.

Vybavení

restaurace, kavárna s barem, dětská pečovatelka

Pláž

písečná, přímo před hotelem

Zábava a sport

bazén, dětské brouzdaliště, jacuzzi, masérna, relaxační lázně, možnost vodních sportů na pláži

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, fén na vlasy, TV, lednička s minibarem, pokojový trezor, balkón či terasa

PANVIMAN RESORT 4*

Poloha

stylový hotelový komplex leží ve svahu nad pláží Thong Nai Pan Noi v háji kokosových palem a tropické bujné vegetace. Hotel čítá 75 pokojů. V základní nabídce jsou pokoje superior v hotelové budově, pokoje v bungalovech de luxe výše ve svahu jsou za příplatek.

Vybavení

2 restaurace, bar u bazénu, knihovna, internetová kavárna

Pláž

písečná, přímo pod hotelem

Zábava a sport

bazén s jacuzzi, masérna, vodní sporty na pláži (za poplatek: mořské kajaky, šnorchlování, potápění)

Stravování

snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, TV, telefon, balkón nebo terasa

Počasí

Ko Samui

30°C Skoro jasno

×