800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyThajské ostrovy NP Ang Thong - Samui a Koh Phangan

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Ostrov Koh Samui je největší ostrov souostroví Chumphon (80 většinou neobydlených ostrůvků), které tvoří Národní mořský park Ang Thong, ráj pro milovníky kajaků a šnorchlování.Koh Samui je pestrý ostrov plný přírodních krás. Pobřeží je lemované kokosovými palmami a ovocnými farmami v přilehlých nížinách, které ve středu ostrova přecházejí v horský masiv s deštným pralesem.
Nevelky tropický ostrov Koh Phangan leží přibližně 15 km jižně od Koh Samui. Prekrasne plaze s bilym pískem, živý korál, potapeni, snorchlovani, vodni sporty, objevovani ostrova na motorce a vehlasne Full Moon Party zarucuji zabavu ve dne i v noci.

1. den

odlet z Prahy/Vídně do Bangkoku.

2. den

Přílet na ostrov Koh Samui, transfer do hotelu Samui Tropical Resort**** se snídaní. (http://www.samuitropicalresort.cz/)

3. den (3.-4.den)

Snídaně, volný den na opalování na pláži, individuální výlety lodí na okolní ostrovy, které lze zakoupit na recepci hotelu.

4. den (5. den)

Po snídani transfer do přístavu Thong Sala a odjezd lodí na ostrov Koh Phangan. Ubytování v hotelu Mae Haad Bay Resort**** se snídaní (http://www.phangan.info/maehaadbayresort//) nebo Saladburi Resort**** (http://www.saladburi.com/

5.-6. den (6.-9.den)

Pobyt se snídaní. Možnost šnorchlování, objevování ostrova na kole nebo motorce.

7. den (10.den)

Po snídani přejezd lodí na ostrov Koh Samui do resortu Samui Tropical Resort**** se snídaní (http://www.samuitropicalresort.cz).

8. den (11.den)

Pobyt u moře se snídaní, možnost individuálních výletů na okolní ostrovy a šnorchlování u korálových útesů.

9. den (12.den)

Snídaně, odjezd na letiště k odletu zpět do Prahy/Vídně

10. den (13.den)

Přílet do Prahy/Vídně.

Počasí

Ko Samui

28°C Skoro jasno

×