800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyThajsko – horské kmeny dlouhých krků

Bangkok • Mae Hong Son • Chiang Mai • Sukhotai • Phitsanuloke • Ayuthaya • řeka Kwai

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

odlet z Prahy do Bangkoku.

2.den

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu. Tradiční thajská večeře s vystoupením a ukázkami thajských tanců. Nocleh.

3.den

snídaně, transfer na letiště a přelet do Mae Hong Son, transfer do hotelu. Poté se vydáte člunem po řece k návštěvě horského kmene „lidí dlouhých krků“, který je asi nejčastěji fotografován na thajské pohlednice. Dozvíte se, proč mají obruče kolem krku, vyslechnete životní příběhy a prohlídnete si jejich obydlí. Návrat do Mae Hong Son.

4.den

snídaně, prohlídka městečka Mae Hong Son. Cesta do CHian Mai, kterou pojmenovali místní obyvatelé cestou 2000 serpentýn. Krajina je úchvatná a ne nadarmo se říká, že pohoří na západ od Chiang Mai je jedním z nejkrásnějších. Během cesty navštívíte známé jeskyně Fish Caves a nebude chybět návštěva horského kmene. Příjezd do Chiang Mai, možnost návštěvy večerního bazaru a nákupů.

5.den

snídaně, návštěva výcvikového centra slonů, projížďka na slonech a shlédnutí sloní show. Návštěva hadí farmy s dramatickým soubojem člověka a hadů, oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede vaše cesta k úpatí pohoří Doi Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1056 m n.m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde je podle legendy o bílém slonu uložena relikvie Budhy. Noc v Chiang Mai.

6.den

snídaně, odjezd přes Sukhotai, které bylo prvním královským městem (historický park s chrámy), do Phitsanulok. Návštěva historického parku a prohlídka chrámů Wat Matatha, Wat Sasri a Wat Sri Chum. Večeře a nocleh v Phitsanuloke.

7.den

snídaně, návštěva kmetského paláce v Lopburi a pokračování do Ayuthaye, druhého královského města s jedinečnými památkami. Nocleh v Bangkoku.

8.den

snídaně, cesta na západ od Bangkoku, podél solných polí, prohlédnete si kokosovou farmu. Prohlídka válečného muzea, hřbitova a věhlasného mostu přes řeku Kwai. Nocleh v Bangkoku.

9.den

snídaně, prohlídka Bangkoku – dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy, z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po. Gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí, stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídku zakončíme v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Transfer na letiště a odlet do Prahy. V případě zájmu možnost prodloužení pobytu v Thajsku o dalších 7 nocí ve vybraném hotelu.

10.den

přílet do Prahy.

Počasí

Hua Hin

28°C Polojasno

Cha Am

28°C Polojasno

Ko Chang

29°C Skoro jasno

Ko Phi Phi

29°C Polojasno

Ko Samet

27°C Převážně oblačno

Ko Samui

29°C Slabý déšť

Krabi

26°C Polojasno

Pattaya

28°C Polojasno

Phuket

29°C Polojasno

×