800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyThajsko - Myanmar (Barma) - tajemství chrámů. pagod a svatyní

"Věděli jste že originální název Bangkoku zní: Krung Thep Maha Nakhon Amorn Rattanakosindra Mahindrayutthaya Mahadilokpop Noparattana Radchhani Burirom Udom Rachnivet Mahastan Amorn Pimarn Avatarn Satit Sakututtiya Vishnukarm Prasit - přeloženo do češtiny - Město andělů, velké město, věčné a nádherné sídlo hinduistického boha Indry, vznešené město, kde je uloženo devět skvostných drahokamů (diamant, rubín, smaragd, žlutý safír, granát, modrý safír, měsíční kámen, zirkon, kočičí oko), královské město s mnoha velkolepými paláci a stavbami, věčné město, kde sídlí bohové a má svůj domov hinduistický bůh Krišna, město stvořené bohem Višnou. Řekněte, neláká Vás již jen jeho jméno k návštěvě? "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – BANGKOK
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Bangkoku s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

2. den

BANGKOK
Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu a ubytování. Volný čas na odpočinek. Nocleh.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Prohlídka města s návštěvou Královského paláce a chrámu Smaragdového Budhy ( Emerald Budha). Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

BANGKOK – YANGON
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Yangonu ( Rangunu ). Po příletu transfer do hotelu a ubytování. Následuje prohlídka města s obědem a návštěvou starého koloniálního centra – Karaweikhall, posvátné zlaté pagody Schwedagon - nejposvátnějšího místa všech budhistů, která zaujímá plochu 5 ha. Nejvyšší věž je vysoká 119 metrů a byla vyrobena z 60ti tun čistého zlata. Prohlídka pokračuje návštěvou chrámu Chaukhtatgyi a pagody Sula, staré 2000 let. V podvečer návštěva největšího trhu v Yangonu – Bogyoke ( Scotts ). Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den

YANGON – MANDALAY – AMANPURA – MANDALAY
Snídaně. Transfer na letiště. Let do Mandalay, bývalého hlavního města Barmy. Po příletu transfer přímo do Amanpury a návštěva velkého budhistického kláštera Mahagandayon. Při zpáteční cestě navštívíte tradiční výrobnu stříbrných předmětů. Odpoledne program pokračuje prohlídkou pagody Mahamuni, kláštera Shwe Inbin, Shwe Nan Daw Kyaung, pagody Kudhodaw, dále prohlídka přístavu. Večer budete mít možnost pozorovat západ slunce z Mandalay Hill. Návrat do hotelu. Večeře v místní restauraci. Nocleh.

6. den

MANDALAY – BAGAN
Snídaně. Odjezd autobusem do Baganu – cca 300 km ( 8 hodin ). Během cesty prohlídka Meiktili se zastávkou na oběd. Bagan má více než 2 300 chrámů, pagod a věží, které jsou pod ochranou UNESCO. Prohlídka známé hory Mount Popa se sopkou. Po příjezdu do Bagan pozorování západu slunce z pagody Bupaya s nezapomenutelným výhledem na řeku Ayeyarwaddy a velké množství památek. Ubytování v hotelu. Večeře. Nocleh.

7. den

BAGAN
Celodenní prohlídka města, která začíná brzy ráno pozorováním východu slunce z chrámu Ywahaung Gyi. Návrat do hotelu, snídaně. Po snídani pokračuje prohlídka návštěvou pagody Shweizigon, chrámu Kubyanuk Gyi, Khay Min Ga a dominantního chrámu Ananda. Po obědě pokračuje prohlídka návštěvou dalších chrámů a pagod. Celodenní prohlídka končí návštěvou Archeologického muzea. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

8. den

YANGON – BANGKOK – PATTAYA (PHUKET/KOH SAMUI/KRABI)
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Yangonu. Po volném programu ve městě, následuje odlet do Bangkoku. Po příletu transfer do Pattayi nebo odlet do jiného vybraného letoviska. Cestou možnost fakultativní návštěvy „Krokodýlí farmy„ nebo Floating market (Plovoucího trhu) s Růžovou zahradou. Ubytování v hotelu. Nocleh.

9.-13. den

PATTAYA ( PHUKET / KOH SAMUI / KRABI )
Snídaně. Volné dny na koupání, opalování. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

14. den

PATTAYA /PHUKET/ KOH SAMUI/ KRABI - BANGKOK – PRAHA/VÍDEŇ
Snídaně. Volný čas. Transfer na letiště v Bangkoku. Odlet do Prahy nebo Vídně.

15. den

PRAHA / VÍDEŇ
Přílet do Prahy nebo Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

29°C Skoro jasno

Cha Am

29°C Skoro jasno

Ko Chang

26°C Slabý déšť

Ko Phi Phi

28°C Oblačno

Ko Samet

26°C Slabý déšť

Ko Samui

28°C Skoro jasno

Krabi

26°C Polojasno

Pattaya

28°C Převážně oblačno

Phuket

28°C Oblačno

×