Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Thajsko | Trat | Ko Chang

AANA RESORT & SPA

  Poloha a popis

  Poloha

  Nachází se na pláži Klong Praow na úchvatném ostrově Koh Chang v Gulf of Siam. Luxusní resort Aana Resort & Spa klade důraz na unikátní moderní design, který je ale v harmonii s nádherným tropickým prostředím. Nachází se na kopci s úchvatným výhledem do okolí, je obklopen bujnou tropickou zelení, kopci porostlými džunglí na jedné straně a řekou a mořem na straně druhé.

  Ubytování

  Resort nabízí ubytování v 71 pokojích (42 deluxe pokojů s výhledem na bazén, zahradu či řeku; 17 vil s vlastní vířivkou; 6 Grand Deluxe pokojů v budově; 6 Top View pokojů s vlastní vířivkou a výhledem na pláž). Všechny pokoje mají prostorné postele a extra velké balkony/ terasy s jídelním stolem. Součástí vybavení pokojů je klimatizace, kabelová televize, lednička s minibarem, trezor, koupelna se sprchou, WC, přezůvkami, županem a vysoušečem vlasů.

  Vybavení

  V resortu je restaurace Cinnamon u řeky (thajská a mezinárodní kuchyně), 2 bary, 2 bazény s vířivkami, fitness centrum, lázně AAR se nachází v úžasném prostředí na břehu řeky Klong Praow (několik masážních pokojů, tradiční thajské stany s párou, léčebné a zkrášlující procedury), obchod se suvenýry, bungalov s internetem a knihovnou, konferenční místnosti, služba pořádání výletů, půjčovna aut a motorek, Wi-fi. Hrací kout pro děti.

  Stravování

  Snídaně.

  Pláž

  Soukromá písčitá pláž vzdálená cca 300m.

  Sport a zábava

  Fitness centrum, výlety (šnorchlování, vodopády, do Had Sai Kao), vodní sporty (kánoje, kajaky, rybaření, windsurfing, šnorchlování), láz­ně.

  Náš názor

  Luxusní resort v tropickém ráji.