800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PLALOMA CLIFF RESORT

Rodinný resort jehož majitel je ze Švýcarska je situovaný v upravené tropické zahradě 20–50 m od břehu ve vzdálenosti 200 m od 2,5 km dlouhé White Sand Beach. Je určen pro cestovatele, kteří vyhledávají především přátelskou rodinnou atmosféru. Vzdálenost od letiště v Bangkoku včetně transferu lodí 320 km, nutno kombinovat s 1 nocí v hotelu White House Resort v Pattaya na cestě tam i zpět.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rodinný resort v upravené tropické zahradě 20–50 m od moře ve vzdálenosti 200 m od 2,5 km dlouhé White Sand Beach. Letiště 320 km. V okolí resortu mnoho stylových plážových restaurací, barů a obchodů a masážních center.

Ubytování

Resort tvoří hlavní budova a přilehlé zděné bungalovy. Všechny pokoje a bungalovy jsou klimatizované, jednoduše, ale účelně zařízené, TV se satelitem, telefon, lednice s minibarem, koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, terasa.

Vybavení

Bazén, restaurace s výhledem na moře, bar, půjčovna horských kol a motocyklů, internet. Výlety za šnorchlováním, rybařením, trekkingy džunglí, projížďky na slonech, výlety lodí na okolní ostrovy. Salónek pro 70 osob.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ko Chang

26°C Bouřky

×