800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KO CHANG KACHA RESORT 3,5 + KO KOOD BEACH RESORT 3

Ostrov slonů a poklid ostrovní romantiky.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den

odlet z PRAHY
Sraz skupiny před odbavovací přepážkou pořádající cestovní kanceláře na letišti Praha – Ruzyně 1,5 hodiny před odletem. Odlet do Bangkoku.

2. den

BANGKOK
Snídaně v letadle, přílet do Bangkoku v odpoledních hodinách místního času. Transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Celodenní fakultativní prohlídka města. Navštívíte chrám Wat Traimit v čínské čtvrti, kde se nachází socha zlatého Buddhy, která je vyrobena z 5,5 t ryzího zlata, dále chrámový komplex Wat Po se sochou ležícího Buddhy. Odpoledne si prohlédnete královský palác – Grand Palace, kde uvidíte chrám Wat Phra Kaew, ve kterém se nachází jeden z nejvýznamnějších symbolů Thajska – socha Smaragdového Buddhy. Poté budete mít možnost neopakovatelného zážitku z projížďky lodí po kanálech řeky Chao Phraya, vodní tepny města, během které se podíváte na chrám Wat.

4. den

BANGKOK – KO CHANG
Snídaně. Ranní transfer minibusem a lodí na ostrov Ko Chang. Ubytování. Vhodné podmínky pro koupání, potápění. Možnost zapůjčení horských kol, motocyklů a kajaků. Nabízí se též výlety do vnitrozemí ostrova s místním průvodcem či projížďky na slonu. Celý ostrov je prohlášen za národní park.

5. - 8. den

KO CHANG Volno na koupání, potápění a odpočinek.

9. den

KO CHANG – KO KOOD
Snídaně. Transfer lodí na nedaleký ostrov Ko Kood. Ubytování, nocleh.

10. - 14. den

KO KOOD
Snídaně. Volno na koupání a odpočinek.

15. den

KO KOOD – PATTAYA
Snídaně. V dopoledních hodinách transfer lodí a minibusem do Pattayi. Ubytování, možnost nákupu suvenýrů. Nocleh.

16. den

PATTAYA – BANGKOK – PRAHA
Snídaně, transfer na letiště do Bangkoku. Odbavení a odlet zpět do Prahy. Návrat v nočních hodinách.

KO CHANG KACHA RESORT 3,5

Poloha

Ko Chang Kacha resort má ideální polohu uprostřed White Sand Beach, která je centrem všeho dění na ostrově Ko Chang. V resortu je celkem 89 pokojů, které jsou rozděleny do 14 kategorií. Nejvíce pokojů (standard, dulie, junior suite, grand suite a family suite) je umístěno ve dvoupodlažní budově u bazénu. Další pokoje (bungalovy) jsou umístěny v typické thajské tropické zahradě. V základní nabídce jsou pokoje standard s výhledem do zahrady.

Vybavení

2 restaurace (Kacha Restaurant a BBQ restaurant), kavárnu, konferenční místnost, internet, půjčovnu aut, prádelnu, 24 hodinovou recepci, vybavení pro děti.

Pláž

resort leží přímo na nejoblíbenější pláži ostrova - White Sand Beach

Zábava a sport

fotbal či volejbal na pláži, šnorchlování, potápění, rybaření, jízda na kajaku, půjčovna horských kol, lázně Parichant Spa, bazén, dětský bazén.

Stravování

snídaně formou bufet

Ubytování

standardní pokoj je vybaven klimatizací, satelitní televizí, telefonem, minibarem, trezorem, setem na vaření kávy a čaje, fénem. Součástí je i koupelna a balkon nebo terasa.

KO KOOD BEACH RESORT 3

Poloha

nový resort je situován na mírném kopci, odkud je krásný výhled na moře. Bungalovy obklopuje překrásná tropická zahrada a pláž s křišťálově čistou vodou. V blízkosti hotelu je několik dobrých možností k nakupování.

Vybavení

restaurace, bar

Pláž

písčitá u resortu. Další pláž je vzdálená 8 minut chůze.

Stravování

snídaně formou bufetu

Zábava a sport

bazén, jacuzzi, potápění, šnorchlování, půjčovna horských kol, půčovna motocyklů, kajaky

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, televize, minibar, terasa, vysoušeč vlasů, kávovar, varná konvice, klimatizace, výhled na moře

Počasí

Ko Chang

30°C Polojasno

×