800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTrekking v severním Thajsku

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha.

2. den

přílet Bangkok. Na letišti přivítání českým delegátem, transfer 40 min. klimatizovaným autobusem do hotelu Royal City, nápoj na uvítanou, ubytování.

3. den

snídaně, možnost celodenního fakultativního výletu po Bangkoku s českým delegátem (cena 22 USD)

4. den

snídaně, Ayuthaya, magické starobylé královské město z roku 1351, v roce 1767 částečně rozbořené barmskými vojsky. Návštěva chrámů Ayuthaya, večer návrat do Bangkoku, ubytování v hotelu Royal City 4*.

5. den

snídaně, brzy ráno odjezd na prohlídku největšího plovoucího trhu Damnoen Saduak asi 60 km od Bangkoku, projížďka lodí po kanálech. Pokračování do Kanchanaburi, prohlídka legendárního mostu přes řeku Kwai, ubytování ve stylových bungalovech bez elektřiny v Národním parku Sayok a projížďka na plovoucích vorech na řece uprostřed nádherných přírodních scenérií.

6. den

snídaně na řece na vorech, jízda vlakem po „železnici smrti“ s výhledy na řeku a okolní džungli, krátká návštěva muzea obětí války a hřbitova. Večer návrat do Bangkoku.

7. den

snídaně, transfer na letiště, 70 min. letu do metropole severu Chiang Mai. Ubytování v Chiang Mai v hotelu Chiang Mai City 3* přímo v centru města, návštěva nejzajímavějších chrámů Wat Phra Sing (1345), Wat Chedi Luang a Wat Chiang Man. Večer Night Bazaar, kde jsou skvělé možnosti nákupů a centrum nočního života.

8. den

snídaně, cesta na Doi Suthep – velkolepou horu tyčící se ve výšce 1056 m asi 15 km západně od Chiang Mai. Na vrcholu se nachází impozantní zlacený chrám Wat Phrathat ze 14. století. Dále návštěva vesnice Bor Sang, která je známa svými unikátními řemeslnými výrobky, návrat do hotelu.

9. den

snídaně, 3denního trekking: každý účastník obdrží spací pytel a malý batoh (zavazadla zůstávají v hotelu Chiang Mai City). Po snídani odjezd džípem na 3denní trekking do horské chráněné oblasti, dosud nedotčené civilizací. Český průvodce vás zavede do přírodní rezervace Doi Inthanon v blízkosti hranic s Barmou. Po obědě trekking 15 km překrásnou, divokou přírodou do vesnice horského kmene Monů v nadmořské výšce 1600 m. Zde večeře na ohni. Nocleh v horské boudě v domorodé vesnici.

10. den

snídaně, trekking v džungli přes rýžová pole, návštěva kmene Karenů, oběd, odpoledne hodinový trekking na slonech v džungli a korytem řeky, koupání pod vodopády. Večer nocleh v horské boudě v domorodé vesnici, večeře na ohni.

11. den

snídaně, trekking v džungli, po obědě hodinový rafting na bambusových vorech po řece v oblasti rýžových polí, podle časových možností jízda džípem na nejvyšší horu Thajska Doi Inthanon 2595 m, návštěva vodopádů Mae Klang, koupání. Večer návrat do Chiang Mai do hotelu Chiang Mai City.

12. den

snídaně, transfer na letiště, přelet Bangkok, transfer klimatizovaným autobusem do letoviska Pattaya, ubytování v hotelu 3*.

13. - 15. den

snídaně, volný program v letovisku Pattaya u moře s možností fakultativních výletů s českým delegátem.

16. den

snídaně, transfer na letiště Bangkok, odlet Praha, přílet Praha.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

29°C Skoro jasno

Cha Am

29°C Skoro jasno

Ko Chang

26°C Slabý déšť

Ko Phi Phi

28°C Oblačno

Ko Samet

26°C Slabý déšť

Ko Samui

28°C Skoro jasno

Krabi

26°C Polojasno

Pattaya

28°C Převážně oblačno

Phuket

28°C Oblačno

×