800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropické ostrovy jižního Thajska relaxačním tempem

ostrov Ko Samui • Krabi • ostrov Ko Lanta • ostrov Phi Phi • ostrov Phuket

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy nebo Ostravy na ostrov Phuket.

2. den

Přílet na největší z thajských ostrovů Phuket. Přípojový let na Ko Samui - pohádkový ostrov milionu kokosových palem. Transfer z letiště do hotelu do hotelu/bungalovů na tomto skutečně exotickém tropickém ostrově. Aklimatizace a nocleh v hotelu. (V případě pozdního příletu letadla z ČR tranzitní nocleh na ostrově Phuket a transfer na ostrov Ko Samui letadlem nebo pozemní dopravou následující den).

3. - 4. den

Snídaně v hotelu, volno na ostrově Ko Samui. Možnost relaxace na pláži nebo účasti na fakultativních výletech: okruh kolem ostrova s vodopády a Zlatým Buddhou, plavba do národního parku „Tisíc ostrovů“, výlet do muslimské vesnice či na perlorodkovou farmu. Nocleh v hotelu na ostrově Ko Samui.

5. den

Snídaně v hotelu. Transfer do přístavu a trajektem k břehům Malajské šíje a odtud vnitrozemím Malajského poloostrova do provincie Krabi, která je považována za jedno z nejkrásnějších míst v Thajsku vůbec. Najdeme zde nedotčenou tropickou přírodu, nádherné dlouhé pláže a průzračně čisté moře. Typická vápencová skaliska majestátně čnící vysoko k nebi. Příroda zde vytvořila romantické laguny se třpytící se tyrkysovou vodou. Jsou zde vynikající možnosti lodních výletů na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí. Nocleh v hotelu na pobřeží v oblasti Krabi.

6. - 7. den

Snídaně v hotelu. Relaxace u moře v oblasti Krabi nebo možnost účasti na některém z mnoha lodních i suchozemských výletů této nádherné tropické oblasti. Nocleh v hotelu v oblasti Krabi.

8. den

Snídaně v hotelu. Plavba lodí na ostrov Ko Lanta, který byl donedávna zapomenutým místem uprostřed Andamanského moře v nejjižnější části Thajska. Čekají nás zde bělostné pláže, průzračná voda, panenská exotická příroda a poklid koloritu tropického venkova. Nocleh na ostrově Ko Lanta.

9. den

Snídaně v hotelu. Celý den volno v tomto civilizací zapomenutém ráji. Nocleh v hotelu na ostrově Ko Lanta.

10. den

Snídaně v hotelu. Plavba lodí na severozápad k legendárnímu souostroví Phi Phi, tvořenému nesporně nejkrásnějšími ostrovy Andamanského moře s průzračně čistou vodou a plážemi zářivě bílého písku proslavenými díky natáčení stejnojmenného filmu. Podmořský pestrobarevný svět je rájem pro potápěče. Nebo zvolíte raději šnorchlování? Nocleh v bungalovech na ostrově Phi Phi Don.

11. - 12. den

Snídaně v hotelu. Individuální program na ostrovech Phi Phi s ideálními příležitostmi ke koupání, šnorchlování a potápění. Nocleh na ostrově Phi Phi Don.

13. den

Snídaně v hotelu. Plavba lodí na největší z thajských ostrovů - Phuket. Ostrov se může pochlubit jedinečnými dlouhými plážemi pokrytými bílým pískem a lemovanými palmovými a piniovými háji. Hlavním zábavním a turistickým centrem je Patong, kde najdete spoustu diskoték, barů, nočních klubů, obchůdků. Transfer z přístavu do hotelu autokarem. Nocleh v hotelu.

14. - 15. den

Snídaně v hotelu. Pobyt s možností relaxace u moře nebo účasti na fakultativních výletech, z nichž lze doporučit zejména výlet do oblasti Phang Nga. Jde o romantickou plavbu nejkrásnějším zálivem jihovýchodní Asie s porosty mangrovníků a fantastickými skalními útvary s krápníky a jeskyněmi, kdy doplujete až na ostrov Jamese Bonda. Nocleh v hotelu na ostrově Phuket.

16. den

Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy/Ostravy. Přílet do Prahy/Ostravy časně ráno následujícího dne.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

27°C Skoro jasno

Cha Am

27°C Skoro jasno

Ko Chang

26°C Skoro jasno

Ko Phi Phi

28°C Polojasno

Ko Samet

27°C Polojasno

Ko Samui

28°C Převážně oblačno

Krabi

25°C Skoro jasno

Pattaya

27°C Skoro jasno

Phuket

28°C Polojasno

×