800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTropické ostrovy jižního Thajska s návštěvou Bangkoku

Bangkok | ostrov Ko Samui | Krabi | ostrov Ko Lanta | ostrov Phi Phi | ostrov Phuket

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Bangkoku.

2.den: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, individuální volno k aklimatizaci.  Nocleh v Bangkoku.

3.den: Snídaně, volno nebo celodenní fakultativní prohlídka Bangkoku, během níž uvidíte nejzajímavější a nejcennější památky města. Postupně navštívíme Chrám zlatého Buddhy Wat Traimit, rozsáhlý komplex Chrámu odpočívajícího Buddhy Wat Po, s nesčetnými stúpami zdobenými ornamenty z čínské keramiky a v areálu Velkého královského paláce spatříme sošku Smaragdového Buddhy, která je mj. symbolem nezávislosti a prosperity Thajska. Odpoledne projížďka po řece Chao Phraya a přilehlých kanálech. Nocleh v Bangkoku.

4.den: Snídaně v hotelu. Transfer na letiště a odlet na Ko Samui - pohádkový ostrov miliónu kokosových palem. Transfer do hotelu/ bungalovů na tomto skutečně exotickém tropickém ostrově. Relaxace na pláži. Nocleh v hotelu. 5.-6.den: Snídaně v hotelu, volno na ostrově Ko Samui. Relaxace na pláži nebo možnost účasti na fakultativních výletech: okruh kolem ostrova s vodopády a Zlatým Buddhou, plavba do národního parku „Tisíc ostrovů“, výlet do muslimské vesnice či na perlorodkovou farmu. Nocleh v hotelu na ostrově Ko Samui.

7.den: Snídaně v hotelu. Transfer do přístavu a trajektem k břehům Malajské šíje a odtud vnitrozemím Malajského poloostrova do provincie Krabi, která je považována za jedno z nejkrásnějších míst v Thajsku vůbec. Najdeme zde nedotčenou tropickou přírodu, nádherné dlouhé pláže a průzračně čisté moře. Typická vápencová skaliska majestátně čnící vysoko k nebi. Příroda zde vytvořila romantické laguny se třpytící se tyrkysovou vodou. Jsou zde vynikající možnosti lodních výletů na některý z mnoha neobydlených ostrůvků v okolí. Nocleh v hotelu na pobřeží v oblasti Krabi. 8.-9.den: Snídaně v hotelu. Relaxace u moře v oblasti Krabi nebo možnost účasti na některém z mnoha lodních i suchozemských výletů této nádherné tropické oblasti. Nocleh v hotelu v oblasti Krabi.

10.den: Snídaně v hotelu. Plavba lodí na ostrov Ko Lanta, který byl donedávna zapomenutým místem uprostřed Andamanského moře v nejjižnější části Thajska. Čekají nás bělostné pláže, průzračná voda, panenská exotická příroda a poklid koloritu tropického venkova. Nocleh na ostrově Ko Lanta.

11. den: Snídaně v hotelu. Celý den volno k odpočinku v tomto civilizací zapomenutém ráji. Nocleh v hotelu na ostrově Ko Lanta.

12. den: Snídaně v hotelu. Plavba lodí na severozápad k legendárnímu souostroví Phi Phi, tvořenému nesporně nejkrásnějšími ostrovy Andamanského moře s průzračně čistou vodou a plážemi zářivě bílého písku, proslavenými díky natáčení stejnojmenného filmu. Podmořský pestrobarevný svět je rájem pro potápěče. Nebo zvolíte raději šnorchlování? Nocleh v bungalovech na ostrově Phi Phi Don.

13. den: Snídaně v hotelu. Individuální program na ostrovech Phi Phi s ideálními příležitostmi ke koupání, šnorchlování a potápění. Nocleh na ostrově Phi Phi Don.

14.den: Snídaně v hotelu. Plavba lodí na největší z thajských ostrovů - Phuket. Ostrov se může pochlubit jedinečnými dlouhými plážemi pokrytými bílým pískem a lemovanými palmovými a piniovými háji. Hlavním zábavním a turistickým centrem je Patong, kde najdete spoustu diskoték, barů, nočních klubů, obchůdků. Transfer z přístavu do hotelu autokarem. Nocleh v hotelu.

15. den: Snídaně v hotelu. Pobyt s možností relaxace u moře nebo účasti na fakultativních výletech, z nichž lze doporučit zejména výlet do oblasti Phang Nga. Jde o romantickou plavbu nejkrásnějším zálivem jihovýchodní Asie s porosty mangrovníků a fantastickými skalními útvary s krápníky a jeskyněmi, kdy doplujete až na ostrov Jamese Bonda. Nocleh v hotelu na ostrově Phuket.

16.den: Snídaně, transfer z hotelu na letiště a odlet do Prahy. Přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách.

Naše tipy pro správnou volbu

pět různých pobytů u moře během jediného zájezdu a navíc návštěva památek kosmopolitního Bangkoku

Poznámky k dopravě

K odletu a příletu přeprava autokarem Čedok Expres z Moravy: Brno, Frýdek- Místek, Hranice na M., Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pelhřimov (dálnice), Prostějov, Vyškov.


Klienti, kteří si zakoupí zájezd nejpozději do 30.11.2012, mají Čedok Expres ZDARMA. Při pozdějším nákupu účtujeme jednotnou cenu 500,- Kč za obousměrnou a 400,- za jednosměrnou jízdenku. Realizaci přepravy garantujeme při jejím obsazení nejméně 6 osobami.

Počasí

Hua Hin

31°C Slabý déšť

Cha Am

31°C Slabý déšť

Ko Chang

28°C Polojasno

Ko Phi Phi

28°C Převážně oblačno

Ko Samet

27°C Převážně oblačno

Ko Samui

27°C Skoro jasno

Krabi

25°C Převážně oblačno

Pattaya

28°C Polojasno

Phuket

28°C Převážně oblačno

×