800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZlatý trojúhelník

PRAHA / VÍDEŇ – BANGKOK - CHIANG MAI - CHIANG RAI - GOLDEN TRIANGLE - MAE SAI - CHANG MAI - BANGKOK - PATTAYA - BANGKOK - VÍDEŇ / PRAHA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA/VÍDEŇ – AMMÁN - BANGKOK
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Let do Ammánu. Pokračovaní letu do Bangkoku. Občerstvení v letadle.

2. den

BANGKOK
Přílet do Bangkoku. Transfer do hotelu a ubytování. Volný večer nebo možnost navštívit fakultativně jednu z nejznámějších typických restaurací v Bangkoku – Piman Thai. Nocleh.

3. den

BANGKOK
Snídaně. Polodenní prohlídka města s Královským palácem a návštěvou chrámu Smaragdového Budhy (Emerald Budha). Volné odpoledne pro nákupy. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

BANGKOK – CHIANG MAI – MAE TAENG – MEO VILLAGE – THA TON
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Chiang Mai. Po příletu odjezd na sloní farmu, kde následuje projížďka na slonech, během níž budete obdivovat nádhernou přírodu. Pokračování programu plavbou na bambusovém raftingu cca 45 min. po řece Mae Tang. Oběd v místní restauraci. Odjezd k jeskyním Chiang Dao – obrovské jeskyně s barevnými krápníky a okouzlující přírodou. Během cesty do Tha Ton návštěva typické horské vesnice.

5. den

THA TON – MAE KOK - AKHA AND YAO VILLAGES – MAE SALONG – CHIANG RAI
Po snídani výlet lodí po řece Mae Kok ( cca 4hod. ) se zastávkou v horské vesničce Lahu a pokračování cesty do Chíang Rai Boat Landing. Transfer do hotelu, ubytování. Oběd v místní restauraci a prohlídka další horských vesni Akha a Yao. Pokračování cesty přes Doi Mae Salong do Santikiri, kde navštívíte místní čajové a kávové plantáže s obchůdkem, ve kterém můžete koupit lokální vína, léčivé byliny a mnoho dalších produktů z této oblasti. Mae Salong nabízí příjemné osvěžující klima během celého roku. Během ledna jsou horské stráně pokryty květy japonské sakury. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.

6. den

MAE SAI – GOLDEN TRIANGLE ( ZLATÝ TROJUHELNÍK ) – CHIANG SAE – CHIANG RAI
Po snídani odjezd do Mae Sei, nejsevernějšího bodu mezi hranicemi Thajska a Myannmaru (dříve Barma). Oběd v místní restauraci. Pokračování do oblasti zvané „Zlatý trojúhelník“, kde se na hranicích Thajska, Bramy a Laosu setkává řeka Sub Ruak, která vytváří „trojúhelník“ mezi třemi státy. Dále návštěva ópiového muzea a po té odjezd přes hory do Chiang Saen – postaveno roku 1260. Následuje prohlídka starověkých pozůstatků a klášterů. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

7. den

CHIANG RAI – SAN KHAMPAENG - BOR SARNG - CHIANG MAI
Snídaně. Odjezd z Chiang Rai do Chiang Mai. 100km dlouhá cesta Vás provede přes hory, údolí a během ní budete obdivovat malebnou horskou krajinu. Během cesty oběd v místní restauraci. Pokračování do centra s výrobky uměleckého řemesla. Během této cesty navštívíte San Khampaeng – oblast hedvábí a bavlny a budete svědky úžasného postupu tkaní v místní továrně. Dále si prohlédnete Bor Sarng – vesničku deštníků, kde místní obyvatelé ručně malují deštníčky a slunečníky z jemného thajského papíru. Na poslední zastávce tohoto dne budete sledovat ruční výrobu ze stříbra, týkového dřeva a porcelánu. Odjezd do hotelu, ubytování. Večer tradiční večeře s bohatým kulturním programem „khantoke dinner“, během které Vám bude servírováno jídlo na nízkých stolech, zatímco vy budete sedět na rohožích na zemi. Návrat do hotelu, nocleh.

8. den

CHIANG MAI - DOI SUTHEP – PHU PING PALACE NEBO WAT JED YOF – CHIANG MAI – BANGKOK - PATTAYA
Snídaně v hotelu. Návštěva kláštera Wat Phrathat Doi Suthep, který se nachází 3500 stop nad mořem. Po příjezdu klikatou cestičkou v horách Vás čeká výstup 306 schodů. Mimo jiné si zde prohlédnete palác Phuping, Lord Budha. Návrat do hotelu. Pokračování cesty do Bangkoku a dále na Pattayu, ubytování, nocleh.

9.-13. den

PATTAYA
Snídaně. Volný čas na opalování a koupání. Možnost fakultativních výletů. Nocleh.

14. den

PATTAYA – BANGKOK – VÍDEŇ/PRAHA
Snídaně. Volný čas. Večer transfer na letiště v Bangkoku. Odlet do Vídně nebo Prahy. Občerstvení v letadle.

15. den

VÍDEŇ/PRAHA
Přílet do Prahy nebo Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hua Hin

25°C Bouřky

Cha Am

25°C Bouřky

Ko Chang

26°C Skoro jasno

Ko Phi Phi

26°C Slabý déšť

Ko Samet

25°C Oblačno

Ko Samui

26°C Skoro jasno

Krabi

24°C Polojasno

Pattaya

26°C Bouřky

Phuket

26°C Slabý déšť

×