Tunisko | Djerba | Midoun

DJERBA HOLIDAY BEACH

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení

  3.54 159 hodnocení

  Poloha a popis

  Poloha

  Městečko Midoun cca 5 km
  Nákupní možnosti cca 100 m
  Restaurace a kavárny cca 500 m
  Letiště Djerba cca 20 km

  Pláž

  Písčitá pláž je přímo u hotelu
  Cesta je přes areál hotelu a místní komunikaci
  Pozvolný vstup do moře
  Bar, sprchy a WC
  Lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky na vratnou zálohu cca 10 TND

  Ubytování

  **Standardní pokoj**
  Centrální klimatizace (15. 6.–30. 9.)
  Koupelna s vanou, WC, vysoušeč vlasů
  Telefon
  SAT-TV
  Bezpečnostní schránka za poplatek
  Minilednička za poplatek
  Dětská postýlka na vyžádání zdarma
  Balkon nebo terasa

  Popis

  Recepce, směnárna
  Několik restaurací, 5 barů
  Obchůdek, diskotéka
  Fitness, wellness, kadeřnictví
  Vnitřní bazén zdarma
  Bazén pro dospělé a pro děti
  Menší aquapark pro dospělé a děti od 6 let
  Lehátka a slunečníky zdarma

  Internet

  Wi-Fi na recepci zdarma

  Sport a zábava

  Zdarma: animační programy, dětské hřiště, miniklub, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, tenis bez osvětlení
  Za poplatek: kulečník, fitness centrum, masáže, sauna, parní lázeň, služby wellness centra, tenis s osvětlením, vodní sporty

  Stravování

  All Inclusive: snídaně formou bufetu, pozdní lehká snídaně, oběd a večeře formou bufetu, dopolední snack, odpolední občerstvení, káva, čaj, zákusky, 1x za pobyt možnost povečeřet v tuniské à la carte restauraci (nutná rezervace, nápoje se hradí extra), neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00–23.00)

  Poznámky

  **DOČASNÁ OPATŘENÍ HOTELU (PREVENCE COVID-19):** Animační programy – omezení některých aktivit, při kterých je vyžadován tělesný kontakt, animační programy a aktivity probíhají ve venkovních prostorách; zvýšená bezpečnostní a hygienická opatření –měření tělesné teploty při vstupu do hotelu (tolerance 38°C); dezinfekce zavazadel po příletu; výtahy – max 2 osoby, popř. 1 rodina; restaurace a bary – kapacita u 1 stolu je maximálně 4 osoby; stravování – omezení samoobslužných zařízení pro výdej nápojů, výběr jídla z a la carte menu nebo z bufetu, který je vydáván hotelovým personálem, upřednostnění jednorázového nádobí; bazény – regulovaný počet osob, povinná sprcha před vstupem do bazénu.
  **UPOZORNĚNÍ:** Zákazník bere na vědomí a souhlasí, že v rámci zájezdu budou z titulu ochrany zdraví a bezpečnosti zákazníků uplatňovány zvýšené nároky na hygienu a další opatření související se současnou situací, s jejichž demonstrativním výčtem byl zákazník pořadatelem předem seznámen. Zákazník se zavazuje přijmout a dodržovat opatření určená k ochraně zdraví s tím, že důsledky takových opatření ani opatření samotná nejsou důvodem pro konstatování nižší jakosti náhradního zájezdu. Zákazník bere taktéž na vědomí, že s ohledem na veřejnoprávní opatření nebudou v provozu animační programy Blue Club a Croco Club. Více informací [ZDE](/data/wysiwyg/bezpecnostni-opatreni/sanitarni-protokol-anti-covid-tunisky-cestovni-ruch.pdf).
  **UPOZORNĚNÍ:** V Tunisku je zavedena povinná pobytová taxa, splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie ubytovacího zařízení. V 5\* a 4\* hotelu činí cca 3 TND/osoba/noc, ve 3\* hotelu cca 2 TND/osoba/noc a ve 2\* hotelu cca 1 TND/osoba/noc. U pobytů do 7 nocí je účtován skutečný počet nocí, u pobytů 7 nocí a více je účtováno 7 nocí. Taxa se platí pouze za osoby starší 12 let včetně. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na [www.mzv.cz](http://www.mzv.cz/).