Tunisko | Djerba | Midoun

VINCCI HELIOS BEACH

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  čt 1.5.2014
  "fajn dovolená"
  8.75
  Fajn dovolená, trochu zlobilo počasí, ale za to nikdo nemůže. Jeli jsme si to užít a odpočinout což se i stalo. Je to další z hotelů řetezce Vincci, který jsme navštívily a mohu ho doporučit.
  9
  "Poloha a pláž"
  "Hotel blízko letiště, přímo na pláži. Je ale poslední, takže za ním již nic není, ale je to zase výhoda, při procházkách po pláži. Pláž je dostačující, čistá, každé ráno byla uklizená, řekla bych, že je nejhezčí ze všech hotelů v okolí. Dostatek lehátek, ikdyž některé už mají dost za sebou. Sice to není fér, ale doporučuji ráno před snídaní zarezervovat lehátko ručníkem. Po snídani už nebyla žádná volná."
  9
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel velmi hezký, modernizovaný, čistý, pěkné a dostatečně velké pokoje. Byly jsme ubytování v druhém patře nad recepcí, takže jsme měli Wifi přímo na pokoji, což bylo fajn. Trezor na pokoji je také výhoda, ale je placený."
  8
  "Služby a personál"
  "Personal milý a ochotný. Vše u nás fungovalo, úklid pokoje v pořádku, za malý bakšiš byla i výzdoba. V jídelně docela stíhali, ale nedovedu si to představit za plného provozu, potom možná bude trochu problém. Občas nefungoval automat na kávu, ale vždy po upozornění vše napravili."
  9
  "Zábava, sport, strava"
  "Animátoři byly fajn, ale Čechů si moc nevšímají, spíše se soustředí na Francouze.Na večer vždy připravili nějaký program. Na pláži možnost vodních sportů, ve vestibulu je kulečník. Strava výtečná, všeho dostatek. Každý den několik druhů masa, ryby, těstoviny, brambory, moře zeleniny a salátů. Každý den pizza, párkrát i hranolky, špagety. 1x k večeři byly i mušle, krevety. Na stole pokaždé láhev s vodou, k obědu a večeři i víno, pivo. "
  so 1.9.2012
  "krásná dovolená v Tunisku v hotelu Vincci Helios Beach"
  9.5
  Dovolená byla překrásná a určitě bychom se tam ještě jednou rádi podívali. Opravdu jsme byli spokojeni
  9
  "Poloha a pláž"
  "Hotel leží u vlastní písčité pláže v krásně upraveném a udržovaném areálu. V době naší dovolené se objevovaly chaluhy a při vstupu do moře je bylo nutno překonat. Jinak se dalo docela dobře plavat. Na nákup do nejbližšího města Midounu nebyl problém se dostat, taxi stálo u hotelu a i cesta zpět byla snadná. "
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel se skládá z hlavní budovy a z bungalovů, v jednom z nich jsme bydleli a byli jsme maximálně spokojeni. Vše bylo čisté, ručníky byly pravidelně vyměňovány. Vzhledem k tomu, že zde byla hlavně francouzská klientela, nevznikaly žádné problémy (hlučnost, nevybíravé chvání atd. jsme vůbec nezaznamenali). Výběr nápojů byl také široký a v několika barech. Na pokoj jsme si vždy večer vyžádali balenou vodu a bylo to bez problému. Byla možnost zapůjčit si plážové osušky (na zálohu), které na požádání se daly vyměnit. "
  9
  "Služby a personál"
  "Personál byl milý, ochotný, ale pravdou je, že někteří se raději více věnovali jiným návštěvníkům, hlavně těm mluvícím francouzsky. Nedá se ale říci, že by nás zanedbávali. Problémy se daly vyřešit přes delegátku nebo na recepci. Směnárna byla rovněž na recepci, v hotelu byla i možnost nákupu suvenýrů."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Každý den byla možnost zúčastnit se animačních programů, diskotéky pro malé i velké. Navštívili jsme i divadelní představení. Kdo si chtěl zasportovat, mohl si vybrat z velké nabídky. Strava byla pestrá a určitě si každý mohl vybral. Jeli jsme i na zájezd na Saharu a byli jsme opravdu nadšeni. Přestože cesta byla poměrně dlouhá, stálo to za podívání a výlet do poště na velbloudech byl nezapomenutelným zážitkem"
  po 1.10.2012
  "ÚŽASNÁ DOVOLENÁ"
  10
  BYLA JSEM V TOMTO HOTELU SE DVĚMA MALÝMI DĚTMI. VŠEM RODINÁM S MALÝMI DĚTMI DOPORUČUJI. BYLA JSEM MAXIMÁLNĚ SPOKOJENÁ PO VŠECH STRÁNKÁCH. :) NÁDHERNÁ DOVOLENÁ. :)
  10
  "Poloha a pláž"
  "POZVOLNÁ PÍSČITÁ PLÁŽ, IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI. :)"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "HOTEL ÚŽASNÝ, POKOJE PĚKNÉ, VELKÉ, VŠUDE ČISTO, NAPROSTÁ SPOKOJENOST :) NA POŽÁDÁNÍ NAM DO POKOJE PŘIPRAVILI DĚTSKOU POSTÝLKU."
  10
  "Služby a personál"
  "PERSONÁL PŘÍJEMNÝ, MILÝ,VELICE OCHOTNÝ :)"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "STRAVA PESTRÁ, VÝBĚR VELKÝ, JÍDLO CHUTNÉ :)"
  so 1.9.2012
  "Krásná dovolená"
  9.5
  Dovolená splnila naše očekávání a určitě bychom neváhali a jeli bychom sem klidně zase. Služby cestovní kanceláře Bluestyle byly výborné po celou dobu zájezdu a rozhodně její služby využijeme znovu.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Hotel přímo u krásné pláže s bílým jemným pískem. Na pláži vždy dostatek lehátek a slunečníku, vše samozřejmě zdarma.Ručníky s sebou nevozte, za zálohu vám je vydají a kdykoliv vám je vymění za čisté. Vstup do moře pozvolný, moře většinou klidné. Jediné, co by se dalo vytknout, jsou řasy, které se vyplavují na pobřeží, ale každé ráno je traktorem odklízeli. Kousek od hotelu po pláži můžete dojít do Modré laguny, kde je opravdu krásně."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel rozhodně odpovídá **** , pokoje jsou zcela klimatizovány, odpovídají přibližně fotografiím z nabídky zájezdů (Bluestyle). Jen bychom rádi doporučili si neprve prohlédnout pokoj a případně si ho nechat vyměnit. Čechům chtějí samozřejmě nacpat to nejhorší. Nám osobně dali nějaký pokoj v 1. patře , který nám přišel jako pro handicapovaného člověka, (sprcha trčela ze zdi, jen na zemi odtok, skříně bez otevírání, prostě otevřené, nikde se nedaly věci pověsit, výhled katastrofa). A tak jsme se do nich na recepci trochu opřeli a mnohem hezčí pokoj byl náš a naprostá spokojenost, nechybělo tam nic."
  8
  "Služby a personál"
  "Tady asi není pomalu co vytknout. Pokoj byl každý den krásně uklizený, celý hotel čistý, všechny 3 bazény každý den čistili. Personál většinou vstřícný a milý, ti z vás co neovládají dokonale některý ze světových jazyků se nemusí obávat. Jsou zvyklí s vámi mluvit některé fráze česky.Převládá tam samozřejmě francouzština, německy se také domluvíte, hůře anglicky, ta jim moc nejde :D . Jediné, co bychom vytkli je nedostatek personálu v restauraci, trochu nestíhali, ale to je jen detail. Nebyl problém chytit si číšníka, který vás okamžitě dovedl ke stolu. Zvykem je dávat ,,bakšiš" = spropitné - uklízečce,číšníkovi při večeři,řidiči autobusu,taxíku,.. obvykle minimálně ten 1 dinár."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "O zábavu se starali především animátoři Lookea Voyages (francouzi).Celý den se střídali různé aktivity jako aqua aerobic, petanque, šipky, stolní tenis, lukostřelba, plážový volejbal, stolní hry,...Byla možnost zahrát si tenis nebo minigolf, vše zdarma, pouze složíte vratnou zálohu 10 dinárů. Na pláži bylo možné si zdarma zapůjčit kajaky, šlapadla nebo katamarány, za poplatek pak už vodní skútr, let taženým padákem,apod...Strava je all-inclusive, proto se nemusíte bát, že byste tam trpěli hladem. Snídaně, obědy i večeře formou bufetu, vybere si úplně každý. Na barech můžete po celý den popíjet různé místní alkoholické a nealkoholické nápoje."
  pá 1.6.2012
  "Skvěla dovolená"
  9.5
  Byla to moc pěkná dovolená,určitě se vrátíme,jak jen to bude možné.Tento hotel mohu doporučit.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Hotel je přímo u pláže,která je pěkná,čistá a každé ráno byla uhrabaná.Moře je nádherné s pozvolným vstupem ,ideální pro malé děti.Občas se objeví řasy,nicméně je to v okolí ta nejlepší pláž."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Byli jsme ubytováni v bungalovu,pokoj byl pěkný ,každý den úklid,výměna ručníků,moderní koupelna(žádný zatuchlý závěs ,tak jak je to v Tunisu zvykem).A hlavně !večer tam je úžasný klid!"
  10
  "Služby a personál"
  "Příjemný,vše bylo v pohodě."
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "Zábavy a sportovního vyžití je dost.Strava dobrá,na můj vkus až moc ryb a škeblí,ale určitě nikdo nestrádal.Překvapil mě velký výběr ovoce;jahody,broskve,meruňky,slívy,různé druhy melounů.Zmrzlina v poledne i večer a v neposlední řadě dortíky."
  pá 1.6.2012
  "Skvělá dovolená"
  Jela bych hned znovu.
  "Poloha a pláž"
  "Hotel se nachází přímo u pláže,která byla vždy upravená. V moři jsou sice řasy,ale nijak zvlášť nám to nevadilo."
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Luxusní ubytování,bohužel jsme dostali pokoj v hotelu bez výhledu na moře.Bungalov by se mi líbil víc,ale ty si prý personál schovává pro Francouze."
  "Služby a personál"
  "Bez problémů."
  "Zábava, sport, strava"
  "Strava výborná, dokonce i plody moře,což mě příjemně překvapilo.Jediné,co jsme řešili bylo,že jsme měli sebou malého syna a když jsme si chtěli vzít večer nějaký alkohol na pokoj v rámci all inclusive,byl to problém. "
  čt 1.9.2011
  "Vincci Helios Beach"
  10
  Byla jsem zde s ročním dítětem, moře a hotel naprosto vyhovující, pláž krásná a udržovaná, nepřelidněná, dostatek lehátek a slunečníků. Je zde i mini dětský klub. Co se týká jídla, dávala jsem dceři naše, pro malé děti místní kuchyně moc není, ale s tím se musí počítat. Dospělí si vyberou. Jinak všeho dostatek.
  10
  "Poloha a pláž"
  "Krásná čistá pláž, pozvolný vstup do moře, kousek od letiště, takže poměrně rychlý transfer."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel pěkný, pokoj prostorný. Lednice, TV, fén. Dětská postýlka není problém. Vybavení odpovídající destinaci. Pokoj uklizený každý den, výměna ručníků taktéž. Krásný bazén."
  10
  "Služby a personál"
  "Naprosto v pořádku, všichni ochotní, na děti velmi milí. "
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Animace u bazénu super a do ničeho nenutili, jak bývá zvykem."
  st 1.6.2011
  "Super hotel"
  8
  příjemný hotel pro rodiny s dětmi.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Pláž nádherná s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře.Pozor!!!nesrovnávat s Egyptem.každé ráno tam byly řasy,které se ale každé ráno uklízelu.Tento hotel doporučuji."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "vybavení jako všude v arabských zemí.znáte to néé? :)"
  8
  "Služby a personál"
  "Příjemný,milý"
  8
  "Zábava, sport, strava"
  "Tenis,stolní tenis,animační programy.stravování užasné,celkem velký výběr.akorát dortíky,nic moc.na ty jsem asi moc náročný :)"
  pá 1.9.2006
  "super, super, super"
  10
  Byli jsewm na djerbě "zatím" celkem 3x a toto byl nejlepší hotel, který jsem na svých dovolených vyzkoušeli. Úžastné moře, čistá pláž a velmi chutná jídla,
  10
  "Poloha a pláž"
  " pláž hned u hotelu, plážovým barem, čisto, provzdušněný a upravený písek každý den"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "příjemné, standardně vybavené pokoje, vše fungovalo, čisto"
  10
  "Služby a personál"
  "ochodný, příjemný, nevtíravý"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "aquaerobic, aerobic, katamrány, lukostřelba, večerní tanec, diskotéka, abčasné animační programy. Jídlo super, každý si vybere...nepřeberné množství jídla, p, ovoce, zelenina, ryby, mořstké potvory, různá masa a ty záááákusky..."

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna