800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Zarzis

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Koupě šiši

Tunisko, Djerba, Zarzis
29. srpen 2012

Na naší cestě do Tunisu jsme se rozhodli koupit šišu.I vidali jsme se do města,to spočívalo v jedné hodně špinavé ulici.Hned nás oslovil místní Tunisan,byl neodbytný a tak jsme si s ním domluvili schůzku.Zavedl nás do postranní uličky,kde měl svůj obýváček.Začal nám ukazovat jaké suvenýry má od kamarádů z Česka.Měl připravené i šiši.Tu jednu zapálila už jsme si pokuřovali.Domluvili jsme si s ním i výlet a také vytouženou šišu.Ne zrovna levný!
Druhý den ráno jsme potkali jiné kamarády…

Autor: Blanka Marešová (54 let), navštíveno 6/2012 Celý zážitek

Dovolená byla super, ideální pro rodinu s menšími dětmi, hotel je čistý se spoustou zeleně a kaktusů, pláž je udržovaná, bazén denně čištěný, personál je velmi zdvořilý a milý, jídlo a obsluha je vynikající, animátoři nejsou vlezlí a velice milí k dětem, programy zajímavé. Jedinou drobnou chybkou bylo to, aby pokojská pochopila, že když jsou na pokoji 4 osoby, tak by bylo dobré aby v koupelně byly 4 velké a 2-4 malé ručníky, ne standardně 2+2. Ovšem za drobný bakšiš nám vykouzlili na posteli…

Autor: Dan Malhocký , navštíveno 8/2009 Celý zážitek

Jednou jsme vyhráli zájezd na Djerbu Zarzis v hodnotě 130 tisic jeli se mnou sourozenci Zuzanka,Vanesska,Kamil,Jareček a já pak dále maminka,teta Judita a Radka a ještě naše babička.Zájezd jsme vyhráli od CK Sunny Days.
Letěli jsme přes 2 a půl hodiny a nakonec jsme přiletěli ve 14:00 a hned tam bylo kolem 40 stupnů.
Hned na začátku jsme se museli všude zapisovat jak na letišti tak i v hotelu Mariquuen tam jsme vypsali žádanku o u bytování do hotelu.
Pak jsme se vybalili a…

Autor: Zdenek Lamač (15 let), navštíveno 5/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×