Tunisko | Djerba | Zarzis

CLUB LELLA MERIAM

  Přidat k oblíbeným

  Hodnocení našich klientů

  čt 31.8.2017
  "pohoda"
  10
  hotel a vše bylo super,nakonec jsem si pobyt zde prosloužila o další týden,takže skoro měsíc v tomhle hotelu jsem si opravdu užila a doufám,že se sem zase vrátím
  10
  "Poloha a pláž"
  "pláž přístupná podchodem,každý den čistě uklizená,písečná,pozvolný vstup do moře,prostě super"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "hotel je pěkný vybavení super,každý pokoj trezor na pokoji zdarma"
  10
  "Služby a personál"
  "všichni milý, příjemní a přátelští"
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "jídlo super,nemohu si stěžovat na nic,sport i zábava na každodenním pořádku "
  ne 31.5.2015
  "vzhledem k last minut zájezdu vše nej ... :-) "
  6.25
  vzhledem k tomu, že jsme zájezd pořídili na last minut za opravdu dobrou cenu, to bylo fajn, jeli jsme si tam odpočnout, a to se nám splnilo, kdo by chtěl bujaré večírky, diskotéky, velké nákupy by byl asi zklamán...
  8
  "Poloha a pláž"
  "hotel je sice na odlehlejším místě, takže spíše bude vyhovovat těm,kteří si jedou od všeho odpočinout, ale pokoje v pořádku, pěkná koupelna, úklid každý den, pláž přes silnici, ale v době naší dovolené se budoval podchod, takže i přístup bude vyřešen, pláž písečná, krásná, každý den uklízí, večer možnost projížděk na koních - doporučuji, krásný zážitek :-)"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "hotel na celkem dobré úrovni, máte vše co potřebujete, jídlo super, vše na co si vzpomenete, každý den ryby, zákusky, zmrzlina po obědě, plážový bar pouze na nealko nápoje. Supr byli animátoři, pořád nějaké tanečky a soutěže u bazénu, byli milí, ale nevtíraví "
  6
  "Služby a personál"
  "služby jsme moc nevyužívali, osušky na pláž si můžete měnit každý den na recepci, funguje i wifi, ale dost špatné spojení ..."
  1
  "Zábava, sport, strava"
  "pořád vám někdo něco nabízí :-) "
  čt 31.7.2014
  "Týdenní relax .."
  9.5
  Tuto destinaci mohu doporučit,jen v místě při procházce není nic zajímavého.Je nutno vložit nějaký výlet který je v nabídce.Nebo použít taxi a zajet do Zarzisu který je vzdálen cca 10km..
  9
  "Poloha a pláž"
  "Poloha cca 7,min od hotelu s pěknou větší pláží.."
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Úroveň a vybavení hotelu bez chybičky.."
  10
  "Služby a personál"
  "Bezvadné služby i personál.."
  9
  "Zábava, sport, strava"
  "Vše v pořádku,skvělý animační program po celý den.."
  so 31.5.2014
  "Hotel Club Lella Meriam ****"
  9.25
  Dovolená se nám moc líbila, všechen personál byl velmi milý, určitě doporučuji pro rodiny s dětmi. Jediná nevýhoda byl noční přílet a ranní odjezd z hotelu cca kolem 9.30 h - pro odlety z Brna a Ostravy, takže z osmidenního pobytu bylo ve výsledku dnů pouze šest. :-( Odlety z Prahy měly téměř dva dny navíc. Přiletěli v pátek někdy kolem poledne a odlet měly až večer. Takže pokud máte možnost, tak určitě doporučuji volit odletové místo z Prahy.
  8
  "Poloha a pláž"
  "Pláž byla přes silnici, vedla k ní písčitá cesta - v pohodě zvládnutelná i malými dětmi. Žádné strmé kopce. Pláž byla denně uklizená, plážový bar zdarma - avšak pouze nealko nápoje. Na začátku slíbili doplnit i o drobné občerstvení - což se však po dobu našeho pobytu nestalo. Na pláži byly také animační programy - volejbal, pentaque..."
  9
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Hotel a celkově celý areál se nám líbil. Recepce byla se směnárnou, kousek od recepce bar s nápoji - alko, nealko, káva, voda (i s sebou v lahvích). Doporučuji ale před nastěhováním vyzkoušet funkčnost veškerého vybavení. Nám nesvítila většina světel a trezor nešel otevřít. Jinak vše ok. S výměnou pokoje nebyl problém. Pokoje se denně uklízely, avšak pokud je od vašeho pokoje pouze jeden klíč, je nutné ho nechávat na recepci - pokud požadujete denní úklid. Ručníky měnily kdykoli jste si řekli. Osušky na pláž byly zdarma, hlásili jsme pouze číslo pokoje - někdo dával vratnou zálohu, ale nepožadovali ji."
  10
  "Služby a personál"
  "Veškerý personál hotelu i animátoři byli moc ochotní a milí. Delegátka chodila téměř denně. Osušky, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži byly zdarma. Nevím, jak teď v sezóně, ale my jsme byly koncem června a nějaká volná lehátka jsme vždycky našli."
  10
  "Zábava, sport, strava"
  "Animační programy byly po celý den u bazénu i na pláži. Aquaaerobic, aerobic, šipky, soutěže a hry u bazénu a v bazénu... Dětský koutek pro děti byl dopoledne i odpoledne, večerní disco show pro děti, následný každovečerní program pro dospělé - tanec, vystoupení břišních tanečnic, taneční vystoupení animátorů atd..."
  so 31.5.2014
  "Hotel Club Lella Meriam"
  5.25
  Celkově se dovolená přes počáteční problémy ( které my musíme mít každoročně :D )vydařila. Počasí nám přálo, sluníčko až nebezpečně pálilo, ale to je v Africe normální  Musím vyzdvihnout práci slečny delegátky Sanaa, pro kterou nebyl nic problém a vše řešila okamžitě!!!! Nabídla nám ( néééé nutila, jak to mívají ve zvyku jiní delegáti!!! ) i několik výletů, takže jsme se vrátili z dovolené plni zážitků například z Krokodýlí farmy nebo Okruh ostrovem byl také báječný. Pokud jste něco potřebovali, stačilo se obrátit na ni nebo na hotelový personál a všichni nám vyšli ochotně vstříc. Pouze okolí hotelu nic moc. Všude se válí odpadky, ale to je Tunis. Jedeme sem přece za sluníčkem a mořem. Od hotelu cca 400m se nacházejí obchůdky se suvenýry. Některé obchody mají pevné ceny, ale ve většině se dá smlouvat, takže si nakoupíte za pár babek :D Tento hotel můžu jen doporučit.
  9
  "Poloha a pláž"
  "Pláž se nachází přes nefrekventovanou silnici cca 200m od hotelu. První den po příjezdu byla pláž plná chaluh, ale na druhý den již byla uklizená a moře čisté a teplé jako kafíčko  Lehátka a slunečníky jsou zdarma, osušky si můžete zapůjčit zdarma v hotelové recepci. Na pláži je bar, v rámci all inclusive zdarma, ale co se týče pití dostanete zde pouze vodu, colu, sprite, fantu. Během sezony by se prý měla nabídka rozšiřit…"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení"
  "Vše bylo perfektně připraveno, ale co potřebujete na dovolené?? Pouze postel a koupelnu. Bylo vidět, že je hotel nový, i když sešitý jak se říká horkou jehlou, takže dodělávky probíhali ještě za chodu, ale dělníci se snažili nenarušovat klienty hotelu. V pokoji byla vestavěná skříň, v ní trezor a lednice, dále pak na pokoji stoleček a na balkoně stolek , dvě křesílka a sušák. Pokud jste potřebovali vyměnit ručníky, stačilo je hodit do vany nebo na zem a byly vyměněny. Ložní prádlo měnili obden. Takže super "
  1
  "Služby a personál"
  "Hotel nabízí příjemnou maurskou kavárnu, kde můžete posedět, dát si například vynikající mátový čaj, oblíbenou kávu nebo vodní dýmku. Obsluha velmi příjemná, takový černočerný človíček  Dále je v areálu hotelu velký bazén, kde si může člověk zacvičit aquaerobic nebo jen tak zaplavat. Dále hotel nabízí wellness centrum, ale to jsme nevyužili. Co mohu doporučit je pedikúra, ale ne jen tak kdejaká…. Garra rufa jsou rybičky, které vám tak okousají nožky, že se cítíte úplně báječně. Pokud vystoupíte od hotelu po schodech nahoru, naleznete zde takovou malinkou minizoo, kde najdete velblouda, oslíka, ovce, kozy, slepice a různé druhy ptactva. Pro děti krásný zážitek, pro dospělé ještě větší :D Jinak animátoři jsou skvělý team, jsou velice zábavní  Přímo u hotelu je otevřený do večerních hodin obchod se suvenýry, základní drogerií, najdete zde i něco na sebe, ale tady jsou pevné ceny, takže se vyplatí zajít si procházkou do „centra“."
  1
  "Zábava, sport, strava"
  "Na 1*!!!!! V hlavní restauraci bylo jídlo chutné a každý den na výběr z několika druhů mas, grilované ryby nebo jiné mořské příšery, několik druhů zeleninových salátů, rýže, těstoviny, brambory na různé způsoby, tři druhy polévek, dortíky a ovoce. Takže si myslím, že nikdo hlady netrpěl a určitě si přišel na to své  V baru u bazénu se od dopoledních hodin podávaly palačinky nebo pizza – též úžasné záležitosti !!!!"

  TripAdvisor

  Přidejte Vaše vlastní hodnocení

  Měsíc
  Rok

  Vložte obrázek nebo kliknutím vyberte soubor, který chcete nahrát.

  Pole označená hvězdičkou *musí být vyplněna