800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BIZERTA RESORT

Cca 15 min. chůze od centra města Bizerta, 60 km od hlavního města Tunisu, 230 km od Monastiru, 210 km od Sousse, 135 km od Tabarky. Tento hotel leží nedaleko centra města Bizerta. Na písečnou pláž, která je vzdálená cca 200 m od hotelu, vede cesta – mezi hotelem a pláží není komunikace. Vhodné pro: Dvojice a rodiny s dětmi, kterým vyhovuje dosah městského centra.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento hotel leží nedaleko centra města Bizerta. na písečnou pláž, která je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, vede cesta - mezi hotelem a pláží není komunikace. cca 15 min. chůze od centra města Bizerta, 60 km od hlavního města Tunisu, 230 km od Monastiru, 210 km od Sousse, 135 km od Tabarky.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, kavárna, kadeřnictví, maurská kavárna, pizzerie, konferenční sály. krámek se suvenýry, sluneční terasa.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, klimatizací a balkónem či terasou. Minibar a bezpečnostní schránka k pronajmutí. Propojené pokoje na vyžádání. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Sport a Fitness

Volejbal, animační programy.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Pro děti

Dětský bazén

Služby v ceně

Plážový servis zdarma.

Služby za poplatek

Fitness, biliard, stolní tenis, sauna, masáže a jacuzzi. V blízkosti hotelu plachtění, windsurfing, veslování, šlapadla, jízní kola a jízda na koni.

Počasí

Bizerta

25°C Převážně oblačno

×