800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SUN & FUN CLUB

již rezervován 75 x

Hodnocení:
2,7
z 10 na základě 6 recenzí
Čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen pouhé 4 km. Z hotelu je hezký výhled na moře nebo na hory a město. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené a doporučujeme ho zejména pro méně náročné klienty, kteří nevyhledávají luxus, ale příjemné ubytování a klidnou dovolenou. 65 km od hlavního města Tunisu, 208 km od Sousse, 136 km od Tabarky, 4 km od centra města Bizerta.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen pouhé 4 km. Z hotelu je hezký výhled na moře nebo na hory a město. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené a doporučujeme ho zejména pro méně náročné klienty, kteří nevyhledávají luxus, ale příjemné ubytování a klidnou dovolenou. Poloha 65 km od hlavního města Tunisu, 208 km od Sousse, 136 km od Tabarky, 4 km od centra města Bizerta.

Vybavení Hotelu

Restaurace, bar, venkovní bazén, diskotéka, konferenční sál, centrální trezor. V areálu vedle hotelu se nachází snack-pizzeria, maurská kavárna, 2 restaurace. K dispozici je stolní tenis, minigolf, volejbalové hřiště, animační programy, vodní sporty na pláži, petanque, fotbalové hřiště, tenis. Pro děti je určeno brouzdaliště a animační programy.

Vybavení pokoje

Účelně zařízené pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, balkonem a telefonem. Možný pronájem televize za poplatek. Část pokojů nemá balkon. CK Azur Reizen nemá vliv na rozdělování klientů do pokojů při ubytování.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a drobné odpolední občerstvení (cca od 16.30 do 17.30 hodin formou sladkého pečiva nebo minipizzy). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (každých 15 minut nárok na 1 nápoj zdarma na osobu).

Recenze

2
2. září 2011 / Iva Melicharová

Hrůza

Celkový dojem strašný - svoje peníze bych dokázala utratit jiným a daleko lepším způsobem!!!!Už…

Celá recenze >
4,5
11. březen 2010 / Ivana Sedláčková

Už nikdy...

Celkový dojem? Vzhledem k tomu, že jsme se dobře najedli až poslední večer, kdy jsme sebrali odvahu…

Celá recenze >
0
7. březen 2009 / Dagmar Bulantová

starý ale čistý hotel

Hotel je pro méně náročné lidi, kteří hledají klidnější dovolenou. Do centra lze dojed za 5 minut…

Celá recenze >

Počasí

Bizerta

30°C Polojasno

×