Zobrazit všechny nabídky
Tunisko | Hammamet Yasmine

DAPHNE BAHIA BEACH

  Shrnutí hodnocení
  Průměrné
  2.5

  Hodnocení našich klientů


  úterý 01. 09. 15
  "průměr"
  5
  Pokud nepožadujete jídlo a pití, tak je dovolená dobrá.
  5
  "Poloha a pláž""Hotel blízko Mediny a přístavu. Pláž kousek přes silnici. Neudržovaná, lehátka příšerná. V baru na pláži neustálé problémy s personálem. I přes urgence delegátky pro nás neměli Colu ani Sprait, ovšem pro platící hosty ano. Posílali nás do hotelu.Ovšem moře krásné, bez chaluh."
  8
  "Hotel a úroveň vybavení""Náš pokoj byl čistý, každý den uklizený. Hotel odpovídá tak 3+. Pozor na průchozí branku,kterou se chodí na pláž. Stalo se, že ji zamkli již o půl paté odpoledne a my, důchodci, jsme ji v plavkách museli přelézat. Má 2 metry a nahoře bodce. Velmi nebezpečné - možná se personál tímto bavil. Bazén - prostě super. Krásný, čistý, teploučká voda. Možná to bylo tím, že jsme byli v posledním termínu jako jediní Češi a kromě nás bylo v hotelu již jen 15 hostů."
  5
  "Služby a personál""Personál se snažil. Strava byla velmi chudá. Ke snídani za těch 11 dnů nebyl sýr ani zelenina, ta pouze v teplé úpravě. Dále kukuřičné lupínky, marmeláda a vajíčka na tvrdo. Loupáčky v trojím provedení. A luxus - každé ráno famézní palačiny smažené přímo před námi !! Obědy a večeře raději nekomentuji. Pořádný chlap by se nenajedl. Alkohol stále nebyl. Pro 6 Evropanů dali do baru 1 láhev Vodky a jednu láhev Ginu. Když toto došlo, klidně 3 - 4 dny nepodávali nic. Vůbec nepomohly intervence delegátky. Poslední dny nebylo již ani víno, dokonce Coca Cola a předposlední den dočepovali i pivo. Toto jsme nikde nezažili i když jezdíme do Tunisu již 15 let. "
  2
  "Zábava, sport, strava""Zábava v hotelu nebyla žádná,nic. Pouze hudba u bazénu. Sport taktéž. Strava velmi chudá. Občerstvení : stále jsme se museli dožadovat / přes delegátky / doplňení nápojů. Pro personál nebyl žádný probléím nemít 3 dny na baru alkohol. Nevím, proč jsme platili "vše v ceně" V baru na pláži ještě hůř. Tam nás odmítali stále."

  pátek 01. 08. 14
  "Víckrát nemusím"
  3
  Byla jsem poprvé a naposledy, všude strašný nepořádek, do moře se mi ani nechtělo vlízt, bylo neustále špinavé. Na pláži se pořádně nedalo ležet na lehátkách jak byly zdevastované.Nakonec jsem vzala zavděk lehátka u bazénu, ale to jsem mohla chodit u nás a nemusela letět až tam. Nejhorší dojem na mne udělala restaurace, kam jsem chodila na jídlo, nejsem moc vybíravá, ale tam ani nebylo vybírat z čeho. Ty rybí hlavy v podivné vodě s rozvařenou zeleninou skutečně nemusím. Ubrusy na stolech věčně špinavé a na nich samé drobky, příbory na stole buďto nebyly vůbec, nebo jen samotná vidlička či nůž. Jezdím k moři každoročně , ale s tímto jsem se sešla skutečně poprvé
  3
  "Poloha a pláž""250 metr¨ú od hotelu, pláž by potřebovala častěji uklidit"
  5
  "Hotel a úroveň vybavení""Hotel celkem slušný, ale vybavení zastaralé"
  3
  "Služby a personál""Služby nic moc, personál se snažil, hlavně pokud něco dostal"
  1
  "Zábava, sport, strava""Nemohu posoudit zábavu ani sport, ale strava byla již od pohledu nevzhledná, ke všemu ještě skoro studená a to jsem se snažila chodit mezi prvními."

  úterý 01. 09. 15
  " Tomudo se neda rici rekreace!"
  2.25
  Uz nikdy!!! Naproste zklamani z dovolene.
  3
  "Poloha a pláž""More prijemné plaz bez juklidu lehatka ve velmi spatnem stavu"
  3
  "Hotel a úroveň vybavení""Hotel v zadnem pripade neodpovida 4 hvezdickam uroven vybaveni spatna."
  3
  "Služby a personál""Neni co hodnotiz"
  1
  "Zábava, sport, strava""Prakticky zadn. Sportovni vyziti zadne."

  pondělí 01. 06. 09
  "nádhera"
  9.5
  skvělé
  8
  "Poloha a pláž""250m od hotelu"
  10
  "Hotel a úroveň vybavení""naprosto spokojeni a s dítětem naprosto ideální"
  8
  "Služby a personál""milí k dětem a k dospělým.přátelští a zájem o spokojenost hostů"
  10
  "Zábava, sport, strava""celý den bylo o zabavu postaráno díky animátorům"