Zobrazit všechny nabídky
Tunisko | Tunisko (pevnina) | Hammamet

Paradis Palace

Shrnutí hodnocení
Průměrné
3.4

Hodnocení našich klientů


neděle 01. 07. 12
"Pouze pro nenáročné turisty"
3
Tento hotel bych rozhodně nedoporučila náročnějším klientům. Hotel byl v době naší návštěvy úplně plný, všude byl hluk a davy lidí. Plocha zahrady a bazénů je velmi malá vzhledem k množství ubytovaných. Všude je neustále hlava na hlavě a spousta hluku. Moře a pláž nic moc, celkově jsem v Tunisu byla po třetí a naposledy. Ještě upozornění pro rodiny s dětmi, v hotelu je několik koček u kterých nelze předpokládat jejich zdraví a proočkovanost. Syn je i přes naše opakovaná upozornění hladil a jedna ho poškrábala do krve. Díky tomuto incidentu musel být doma očkován na vzteklinu, což obnáší jednodenní pobyt v nemocnici a celkem asi 12 injekcí. Naštěstí se to stalo těsně před odjezdem, protože vakcinace se musí zahájit do 24 hodin po incidentu.
4
"Poloha a pláž""Hotel leží přímo u písečné pláže, která v době našeho pobytu byla poměrně znečištěná naplaveninami z moře.Celý týden kromě dvou dnů foukal silný vítr. Lehátka jsou u moře i u bazénu obsazená už brzo ráno, takže jsme si museli dávat budík na 7, abychom měli kde ležet.Ručníky dostanete na vratnou kauci 10 dinárů za kus a máte nárok na výměnu jen jednou za týden.Pokud se vám při pobytu ztratí, kauce propadá,takže doporučuji ručníky vlastní, jelikož riziko ztráty je poměrně velké,nám se to povedlo a dostali jsme nové bez ztráty kauce jen diky velmi dobré jazykové vybavenosti manžela."
4
"Hotel a úroveň vybavení""Hotel je staršího data a poměrně omšelý, my jsme měli celkem slušný čistý pokoj s terasou v hlavní budově (o ten jsme ale hned na začátku požádali na recepci), ne všechny pokoje ale mají stejnou úroveň. Byli stížnosti na hlučné pokoje, chybějící vybavení, spojovací dveře do cizího pokoje a podobně,ale ochota delegátky Firo touru řešit tyto problémy byla velmi malá.Bungalovy mají neoddělenou koupelnu přímo jako součást pokoje a většina jich je tak natlačená na sebe, že nemají ani kousek soukromí. Při příjezdu byla lednice prázdná a až po dotazu na recepci jsme zjistili, že máme nárok na vodu(ev. Colu). Ta byla poté doplňována každý den."
4
"Služby a personál""Personál nestíhal,byl neochotný,jídelna byla téměř pořád narvaná a číšníci se nijak nepřetrhli ani když dostali spropitné. "
2
"Zábava, sport, strava""Animační program byl katastrofální, přes den volejbal, nějaké cvičení ve vodě, večer byli stále stejně se opakující písničkové ,,hity,, a poté divadélka která animátoři nacvičili s dětmi nebo sami. Taková školní besídka po Tunisku. Hotel jsem volila i kvůli tobogánu, ten ale fuguje pouze v určitých hodinách celkem asi 5 hodin denně. Strava byla hrozná, stále stejná, přestože byly každý den grilované ryby, občas krevety, tak kvalita jídla byla velmi slabá. Pití (chemická obarvená voda, s džusem to nemělo nic společného) bylo nepoživatelné kromě vody a piva. Káva byla nějaká směs z automatu. Na baru se dala dokoupit káva Lavazza,ta byla o něco lepší."

středa 01. 07. 09
"nadhera a fantazie"
10
doporucuji vsem
10
"Poloha a pláž""plaz vyborna"
10
"Hotel a úroveň vybavení""hotel cisty a krasny"
10
"Služby a personál""personal ochotny co si objednate to take dostanete"
10
"Zábava, sport, strava""kuchyn vynikajici"

sobota 01. 09. 12
"hotel pro studenty"
3
Naprosté zklamání! V hotelu špína, hotelové pokoje a hlavně bungalovy v katastrofálním stavu! V katalogu je ovšem všechno jinak... A bohužel se na pokojích i krade. Tento hotel rozhodně nedoporučuji
6
"Poloha a pláž""....."
2
"Hotel a úroveň vybavení""...."
6
"Služby a personál""...."
2
"Zábava, sport, strava""...."

úterý 01. 07. 14
"Poslední návštěva v Tunisu"
5.75
Již nikdy nechci takovýto hotel zažít, fotky, které Vás lákají na internetu jsou nejspíš z doby otevření hotelu a po příjezdu budete velmi zklamáni. Bazén je velice malý a připomíná veřejné koupaliště, kde je hlava na hlavě. Bazénový bar je pouze s nealkem, pivem a vínem, pro jakýkoli alkoholový nápoj musíte jít do baru v hlavní budově, kde si musíte vzít oblečení. Tzn. že na pláži jste bez baru a musíte jít z pláže až k bazénovému baru a kdyby jste náhodou měli žízeň v 9:00 ráno, tak se musíte vrátit do jídelny opět oblečení, protože všechno je do 10:00 zavřeno.
6
"Poloha a pláž""Poloha: co na to odpovědět? Pokud se myslí vzdálenost z letiště k hotelu, kde CK uvádí 1:15 minut, tak my s třemi malými dětmi jsme jeli 2:38 minut. Prostě masakr, nehledě na to, že jsme čekali cca hodinu v autobuse bez zapnuté klimatizace na další cestující. Hotel leží 5 KM od centra města Hammamet Yasmine, pěšky se nedostanete nikde. Pláž je poměrně udržovaná a moře průzračné. Nikde, ale na pláži nenajdete bar."
4
"Hotel a úroveň vybavení""Úroveň hotelu odpovídá maximálně ***, zahrada je ale hezky udržovaná. Pokoj, do kterého nás ubytovali(bungalov) na první pohled ve 3 ráno a po únavné cestě se třemi dětmi(jedno 10 měsíců) byl docela hezký. Dvě postele u sebe a jedna poschoďová postel, postýlka nebyla připravená. Ráno po procitnutí, všude prach, vana vypadala jako za dob totality, kdy ani po třiceti letech se lidé se svou starou vanou nedokázali rozloučit. Špunt do vany nemusíte používat, jelikož stejně voda neodtékala."
6
"Služby a personál""Úklid nedostatečný, i když pravidelně necháváte bakšiš. Dva dny po sobě jsme našli na pokoji pěticentimetrového živého švába. Mohu Vám ale říci, že takové stvoření jsem viděl pouze na internetu, kdybychom měřili rozměr i s tykadly, tak byly opravdu větší. Prostě hrůza a děs pro děti. Personál nenatahoval ruce na spropitné, ale pokud jste jim je nedali, tak Vás ignorují. Výměna plážových ručníků pouze 1x za týden!!!!!! Lehátek jak na pláži, tak u bazénu nedostatek, kdo nepřijde mezi 5:30 - 6:00, tak má daný den smůlu."
9
"Zábava, sport, strava""Animátoři s českými turisty mluví minimálně, ale vzhledem k tomu, že jsme je nevyhledávali, tak nám to nevadilo. Kajak a šlapadla zdarma, vodní skútr 65 dinárů na 15 minut Animační programy se konaly každý večer v odděleném části bez obsluhy, takže když jdete na animační program, tak si vezměte drink do ruky(stoleček tam nenajdete). Strava dobrá, ovoce skvělé, pořád doplňovali a každý den byly na výběr ryby nebo mušle."

sobota 01. 09. 07
"bomba"
10
báječný hotel, rozhodně se vrátíme
10
"Poloha a pláž""nádhera, krásná pláž, palmy, supr koupání"
10
"Hotel a úroveň vybavení""byli jsme tam před přestavbou, a byl to užasný hotel, krásné pokoje, a uvnitř zahrada s banány"
10
"Služby a personál""nevtíravý, pozorný, "
10
"Zábava, sport, strava""český klub firáček, supr animátorka Miša, tobogán supr, jídlo dokonalé"

pátek 01. 05. 09
"Pozor na švábi"
7
pokud budete mluvit francouzky tak super, pokud německy a dáte bakšišné tak dobrý, pokud česky nepomůže Vám ani bakšišné bez, kterého se zde neobejdete
6
"Poloha a pláž""pláž pěkná, při větší obsazenosti hotelu nedostatek míst"
8
"Hotel a úroveň vybavení""pozor na záměnu pokud si zaplatím hotel nechci bungalov, hygiena nic moc, všudypřítomní švábi"
6
"Služby a personál""v baru u bazénu super super, bar s diskotékou při konverzaci v češtině neochota - ještě že umím víc jazyků"
6
"Zábava, sport, strava""animátoři neumí česky, preferují spíše francouze, večerní raní i denní program zajišťují pořád ti samí animátoři"

sobota 01. 08. 09
"krasna dovolena"
8.5
nadherny hotel,mili lide,fungujici sluzby
8
"Poloha a pláž""uzasne"
8
"Hotel a úroveň vybavení""hezke"
8
"Služby a personál""100 procentni"
8
"Zábava, sport, strava""dostacujici"