800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB HOTEL ALDIANA

Hotel leží v severní hotelové zóně Hammametu, části zvané Hammamet Merezka, asi 7 km od centra Nabeulu a 7 km od Hammametu. Transfer z letiště v Monastiru asi 1 hod. 40 min. Nedaleko hotelu je autobusová i vlaková zastávka ve směru na Hammamet a Nabeul. V blízkosti vodní park Flipper, centrum hotelové zóny s obchody, bazary a kavárnami.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží v severní hotelové zóně Hammametu, části zvané Hammamet Merezka, asi 7 km od centra Nabeulu a 7 km od Hammametu. Transfer z letiště v Monastiru asi 1 hod. 40 min. Nedaleko hotelu je autobusová i vlaková zastávka ve směru na Hammamet a Nabeul. V blízkosti vodní park Flipper, centrum hotelové zóny s obchody, bazary a kavárnami.

Ubytování

2lůžkový pokoj s možností 1 přistýlky pro dítě, sprcha/WC, fén, SAT/TV, telefon, trezor, lednička, balkon nebo terasa, klimatizace. Na vyžádání možnost rodinných propojených pokojů. Dětská postýlka zdarma. Pro děti: dětská menu, dětské židle v restauraci, dětský klub s programy 10.00 – 21.00 hod., dětské hřiště, bazén pro děti.

Vybavení

recepce, hlavní restaurace, snack bar u recepce, hlavní bar, bar u bazénu, bar tenis, maurská kavárna, bar na pláži, barbecue/ restaurace a´la carte, butiky, internetový koutek u recepce, 3 venkovní sladkovodní bazény (1× dětský, 1× relax bazén pro dospělé, 1× hlavní 2úrovňový bazén – jedna část je vyhřívaná), diskotéka, relaxační centrum s krytým bazénem a s fi tness, ateliér (s kurzy malování a koláží), sportoviště, 10 tenisových kurtů, velká zahrada, tréningový golfový terén (net driving range, putting green), krásná pláž s vlastním centrem vodních sportů. Hotel přijímá platební karty Visa, Euro/Master Card.

Stravování

All inclusive: snídaně, obědy a večeře s nápoji v hlavní restauraci (1× týdně gala večeře), občerstvení 24 hod. ve snack baru u recepce a v hlavním baru, neomezená konzumace místních alkoholi ckých a nealkoholických nápojů (kromě šumivých a lahvových vín) 24 hod. denně v hlavním baru a ve snack baru u recepce, do 00.00 hod. v baru u bazénu, do 18.00 hod. v baru na pláži pro nealkoholické nápoje, nádoby s minerální vodou na sportovištích, fi tness, aerobic, vodní gymnastika, spinning/ rotopedy, kolečkové brusle, plážový volejbal, stolní tenis, petanque, lukostřelba, tenis (vč. večerního osvětlení kurtů), golf, katamarán, windsurfi ng, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové ručníky, trezor na pokoji, animační večerní programy. Restaurace na pláži se středozemními specialitami není zahrnuta do all inclusive.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

Německá společnost provozuje své hotely v několika zemích, všude jsou vyhlášeny svou kvalitou a profesionalitou. Club Aldiana patří také mezi 550 nejlepších hotelů na světě a v samotném Tunisku jen těžko najdete dostupný komplex na podobné úrovni. Doporučujeme nejnáročnějším z vás.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hammamet

22°C Skoro jasno

×