800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MEDITERRANEE THALASSO GOLF

Hotel se nachází v klidné oblasti cca 3 km od historického centra Hammametu. Leží přímo u písčité pláže. Příjemný hotel pro všechny věkové kategorie i pro rodiny s dětmi. Golfové hřiště je od hotelu vzdáleno 10 km. Jde o kvalitní hotel s bohatými animačními programy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento rodinný dvoupodlažní hotel leží v rozlehlé zahradě a je vhodný pro dvojice a rodiny s dětmi. Poloha: 65 km od letiště v Tunisu, 40 km od letiště Enfidha, 3 km od centra Hammametu, 10 km od Nabeulu, 10 km od golfového hřiště.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, WiFi připojení na internet, bar, vnitřní a venkovní bazén sa sladkovodní i mořskou vodou. Zdarma: tenis, minigolf, stolní tenis, volejbal, lukostřelba, aerobic, vodní gamnastika, vodní šlapadla, jízda na kajaku a v kánoi, animační programy. Za poplatek: sauna, fitness, herní místnost, thalasoterapie. Pro děti: dětské animační programy, miniklub, brouzdaliště.

Vybavení pokoje

Standardně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkónem. Pronájem bezpečnostních schránek na recepci.

Pláž a plážový servis

Hotel leží přímo u písečné pláže, plážový servis na pláži i u bazénu zdarma..

Stravování

All inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, drobné odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje (pivo a víno místní výroby).

Počasí

Hammamet

17°C Skoro jasno

×