800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PARK PLAGE / CONTINENTAL

"Velice skromně ale účelně zařízený komplex přízemních a jednopatrových budov leží přímo na vlastní pláži; obklopen rozlehlou zahradou. Do města se dopravíte nejlépe taxíkem (cca 80 Kč) nebo turistickým vláčkem. Hotely jsou vhodné hlavně pro mladé lidi; kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku před komfortním ubytováním. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Vzhledem k nižší úrovni služeb; jsou tyto hotely vhodné pro méně náročné klienty; kteří se rozhodli strávit svoji dovolenou odpočinkem na pláži nebo poznáváním Tuniska."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Velice skromně ale účelně zařízený komplex přízemních a jednopatrových budov leží přímo na vlastní pláži; obklopen rozlehlou zahradou. Do města se dopravíte nejlépe taxíkem (cca 80 Kč) nebo turistickým vláčkem. Hotely jsou vhodné hlavně pro mladé lidi; kteří dávají přednost aktivnímu odpočinku před komfortním ubytováním. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Vzhledem k nižší úrovni služeb; jsou tyto hotely vhodné pro méně náročné klienty; kteří se rozhodli strávit svoji dovolenou odpočinkem na pláži nebo poznáváním Tuniska.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže: přímo na pláži o vzdálenost od letiště: 100 km o vzdálenost od centra: 2;5 km o vzdálenost od nákupních možností: 500 m.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek - klimatizace - televizor - lednička za poplatek (pouze Park Plage) - trezor na recepci za poplatek (pouze Park Plage) - vlastní sociální zařízeni (koupelna s vanou; WC).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - bar - snack bar - noční klub - minimarket - obchod se suvenýry - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětské hřiště.

4000

Pláž

Písečná - slunečníky zdarma - lehátka za poplatek.

Sportovní aktivity za poplatek

2x tenisový kurt - minigolf - fitness - sauna - masáže - salón krásy.

Sportovní aktivity zdarma

Animační programy - večerní programy.

Stravování v ceně

Polopenze. Snídaně formou bufetu - večeře formou bufetu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hammamet

25°C Skoro jasno

×