800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIU PARK EL KEBIR

2 km od centra města Hammametu, 55 km od Tunisu, 100 km od Monastiru. Dobře situovaný 4 podlažní hotel skládající se z hlavní budovy, křídel a bungalovů, leží přímo na písečné pláži. Vzdálenost od centra Hammametu je pouhé 2 km, golfové hřiště „Citrus“ a „Yasmine“ je vzdálené 6 km. Vhodné pro: Dvojice a rodiny s dětmi, které vyžadují kvalitu, dobré služby a příjemné prostředí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Dobře situovaný 4 podlažní hotel skládající se z hlavní budovy, křídel a bungalovů. Leží přímo na písečné pláži. Vzdálenost od centra Hammametu je pouhé 2 km, golfového hřiště „Citrus“ a „Yasmine“ je vzdálené 6 km.2 km od centra města Hammametu, 55 km od letiště v Tunisu, 100 km od letiště v Monastiru.

Vybavení Hotelu

Prostorná hala, lobby bar, restaurace s oddělením pro nekuřáky, bar, barbecue bar u bazénu, konferenční místnost, kadeřnictví, obchůdek, vnitřní a venkovní bazén, brouzdaliště, terasa na slunění, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu. Plážové osušky k dispozici zdarma, platí se pouze kauce.

Vybavení pokoje

Prostorné, komfortně zařízené pokoje s koupelnou, WC, fénem, telefonem, centrální klimatizací, minibarem, TV/SAT, balkonem a bezpečnostní skříňkou k pronajmutí. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Sport a Fitness

Různé vodní a plážové sporty jako vodní lyžování, windsurfing, gymnastika, tenis, stolní tenis, volejbal, aerobic, petangue, vodní gymnastika, lukostřelba.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

Dětské hřiště, brouzdaliště a miniklub pro děti od 4 do 12 let.

Počasí

Hammamet

27°C Polojasno

×