800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LES COLOMBES - klub azura

Hotel je vzdálen cca 6 km od centra Hammametu, cca 82 km od letiště v Monastiru a cca 65 km od letiště v Tunisu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex Les Colombes se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží v tuniském Hammametu. Ubytováním a nabízenými službami je vhodný spíše pro méně náročné klienty. Díky rodinné atmosféře, bohatým animačním programem a nedalekým aquaparkem v něm nacházejí zálibu zejména rodiny s dětmi.
Poloha: Hotel je vzdálen cca 6 km od centra Hammametu, cca 82 km od letiště v Monastiru a cca 65 km od letiště v Tunisu

Ubytování

Standartní dvoulůžkové klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, balkónem nebo terasou.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, možnost připojení k internetu za příplatek, maurská kavárna, restaurace, restaurace „a la carte“, pizzerie, diskotéka, bar na pláži a u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, konferenční sál, venkovní bazén, dětský bazén, tenis (platí se za pronájem raket a za večerní osvětlení), squash, volejbal, basketbal, minigolf, masáže, vodní sporty na pláži, kulečník, elektronické hry, dětské hřiště, animační programy, pétanque, fitness, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, plážový volejbal.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu, lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
vzdálenost od Letiště: 65 km

Počasí

Hammamet

19°C Polojasno

×