800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEDEN VILLAGE EL BORJ MAHDIA

  • Nachází se nedaleko centra Mahdie, přímo u písčité pláže s jemným pískem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Klubový hotel přímo u krásné písčité pláže doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Animační tým je složený většinou z místních a italských animátorů. V hotelu probíhá po celý den mnoho sportovních aktivit v rámci animačního programu. Klientela je mezinárodní, s převahou italských hostů. Hotel je určen pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají zejména krásné koupání a živější atmosféru klubového hotelu střední velikosti.

Poloha

El Borj se nachází nedaleko centra Mahdie se starým městem, přímo u písčité pláže s jemným pískem. Transfer z letiště v Monastiru trvá asi 1 hodinu. Obchůdky, lékárnu i bankomat najdete v blízkém okolí.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, tématická restaurace, hlavní bar, maurská kavárna, bar/ snack bar na pláži, venkovní bazén s dětským bazénem, krytý bazén, 3 tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, diskotéka, obchůdky se suvenýry, internetový koutek, konferenční místnosti pro 200 osob, lázeňské centrum s masážemi, písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky.

Ubytování

hotel má celkem 228 pokojů v přízemí nebo v 1. patře. Všechny pokoje jsou klimatizovány, jsou vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonem či terasou. Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Strava

all inclusive

All inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje: karafa vína, čepované pivo, minerální voda, limonády). Servis v hlavním baru: pozdní kontinentální snídaně 10.00-12.00, odpolední káva se zákusky a s palačinkami 16.00-17.00, místní alkoholické nápoje - čepované pivo, červené či bílé víno, výběr z tuniských likérů, alkoholické i nealko koktejly, minerální voda z distributoru, americká káva a espresso, láhev minerální vody po 21. hodině. Servis v baru na pláži: chlazené nealkoholické nápoje, čepované pivo, pizza a hamburgery mezi 11.30 až 12.30, 15.00 až 16.30.

Pro děti

dětský bazén, dětský miniklub.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, vodní sporty na pláži, konzumace v maurské kavárně, na diskotéce, v tematické restauraci, importované nápoje, italská káva a zmrzliny.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Mahdia

25°C Převážně oblačno

×