800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Monastiru/Skanes

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Nejbáječnějšími zážitky na dovolené v hotelu Eden club je jednoznačně pobyt v hotelovém aquaparku s tobogány, skluzavkami a několika bazény pro dospělé a pro děti. Naši malou čtyřletou vnučku Noemi jsme odtud nemohli žádný den dostat. Tady se vskutku děti vyřádí dosytosti. Pojedeme-li někdy příště s vnoučaty do Tuniska, tak jedině sem. Je to záruka krásného pobytu a nezapomenutelných zážitků.

Autor: DAGMAR HÁJKOVÁ (56 let), navštíveno 6/2013 Celý zážitek

Nádherný výlet.Celou dobu nás bavili 2 kluci(piráti).Pluli jsme na otevřené moře,zpátky na pobřeží okolo hotelů,kde jsme zakotvyli.Kuchař připravil výborný oběd(maso,ryba,bagety a zeleninový salát.Skákali jsme z lodi do moře,chytali ryby na vlasec s háčkem s kusem syrového masa.Neteř chytla 2!Potom nás ještě pohostili melounem a vraceli jsme se zpět do přístavu.

Autor: Miroslava Galejová (39 let), navštíveno 9/2012 Celý zážitek

Konečně tu bylo sobotní ráno a my jsme se připravovali na výlet. Vyjíždˇku pirátskou lodí. Kapitán lodi slíbil, že uvidíme delfiný. Moc jsme tomu nevěřili ale nekazili jsme si zábavu. Na lodi se podávali nápoje a hrála místní hudba, byla to krásná plavba. Když jsme s přítelem stáli na přídi lodi a dívali se do dáli, začal jeden ,,pirát,, pokřikovat a ukazovat porstm do moře.. a byli tam. Krásní delfíni, poskakovali a tancovali, podpluli nám několikrát pod loďí. Byl to krásný nezapomenutelý…

Autor: Jana Varmužová (22 let), navštíveno 6/2011 Celý zážitek

Pro mne byl hodně velký zážitek setkání a společné foto s generálním ředitelem hotelů. Bylo nám řečeno, že je to něco podobného jako je u nás p. Okamura. Nastoupil s námi v Praze do letadla a celých 11 dní jsme měli tu čest pozorovat jeho pobyt a kontrolu v Bella Vistě. Upozorňuji, že všichni stáli po česku řečeno " v lati ". ale je to velmi příjemný pán.

Autor: Světlana Bundzíková (45 let), navštíveno 9/2010 Celý zážitek

musim zduraznit,ze se mi zdalo nesmyslane jet 2hodiny 40 minut do hotelu z letiste tunid ,kdyz nas
hotel byl v monastiru kdej je taktez letiste vzdalene asi 10minut jizdy od hoteloveho komplexu

Autor: zdena husakova , navštíveno 9/2009 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-5 z 5
×