800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OCCIDENTAL GRAND MONASTIR

154 km od Tunisu, 6 km od středu města Monastir a 17 km od centra města Sousse. Hotel leží cca 200 m od letiště v Monastiru (letový koridor je veden mimo hotelovou zónu, tudíž letový provoz nemá vliv na chod hotelu). Tento velmi oblíbený hotel leží přímo u pěkné písečné pláže v oblasti Skanes Monastir. Vhodné pro: Dvojice a rodiny s dětmi, které hledají prostorný hotel s pěkným interiérem v maursko - arabském stylu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento velmi oblíbený hotel leží přímo u pěkné písečné pláže v oblasti Skanes Monastir. 154 km od Tunisu, 6 km od středu města Monastir a 17 km od centra města Sousse. Hotel leží cca 200 m od letiště v Monastiru (letový koridor je veden mimo hotelovou zónu, tudíž letový provoz nemá vliv na chod hotelu.)

Vybavení Hotelu

Venkovní bazén s brouzdalištěm, vnitřní bazén, terasa a travnatá plocha na slunění s lehátky, matracemi a slunečníky, gril pod širým nebem, venkovní bar, vnitřní bar, maurská kavárna, diskotéka, konferenční sál, jacuzzi, sauna, turecké lázně, fitness, kadeřník.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje s koupelnou, WC, telefonem, TV/SAT, balkónem a minibarem (na požádání k pronajmutí). Pokoje jsou speciálně odhlučněny.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

Venkovní brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub, animační programy.

Služby v ceně

Vodní, plážové a jiné aktivity jako tenis, volejbal, nohejbal, basketbal, aerobic,vodní gymnastika, lukostřelba, ping-pong, minigolf, animační programy, plážový servis.

Služby za poplatek

Masáže, tenisové kurzy, fitness, motorové vodní sporty, sauna, jízda na koni, pronájem trezoru a ledničky.

Počasí

Monastir/Skanes

28°C Jasno

×