800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Zážitky z dovolené Port El Kantaoui

Přidejte zážitek

Podělte se s ostatními o své zážitky.

Podělte se s námi o zážitky z Vaší dovolené. Zúčastnili jste se faktultativních výletů nebo jste cestovali na vlastní pěst? Poraďte všem, kteří se také chystají na dovolenou do této země, na co by si měli dávat pozor, čeho se vyvarovat nebo kam se určitě podívat. Váš příspěvek pomůže ostatním!Mezi naše zážitky na dovolené v Tunisku patří i návštěva ZOO u Port El Kantaoui.ZOO bylo menší,ale pěkné.

Autor: Petr Kolder , navštíveno 10/2008 Celý zážitek

Naprosto bezstarostná dovolená. Najíst se můžete kdykoliv přes den. Doporučuji snacky, které jsou v různých časech v průběhu dne. Na chickensendvic nedáme dopustit, ten nám bude chybět:-) Krásný bázen, teplá voda, spousty sportovního vyžití. Dovolená naprosto odpovídající ceně. Můžu doporučit a určitě bychom se rádi někdy vrátili. A ono je to hlavně o tom, jaký si to člověk udělá, takový to má. A my si to jeli užít a bylo nám tam krásně;-)

Autor: Jan Fekete (28 let), navštíveno 9/2008 Celý zážitek

Je mi 52 let a byl jsem poprvé v životě na dovolené v zahraničí a samozřejmě můj první let letadlem.Byl jsem z toho úplně vedle.Ani to nemůžu popsat prostě nádhera nyní bych jezdil tak 3krát do roka.V Tunisku krásný teplíčko příjemný vlhký vzduch hotel nádhera mám zážitek na celý život.Všem moc doporučuji.

Autor: Ladislav Svoboda (52 let), navštíveno 9/2007 Celý zážitek


Počet zážitků na stránku
1-3 z 3
×