800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL MOURADI PALACE

El Mouradi Palace se nachází v centru letoviska Port El Kantaoui, naleznete zde vynikající pláže a 36-jamkové golfové hřiště. Letiště Monastir Habib Bourguiba je vzdáleno 35 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

El Mouradi Palace se nachází v centru letoviska Port El Kantaoui, naleznete zde vynikající pláže a 36-jamkové golfové hřiště. Letiště Monastir Habib Bourguiba je vzdáleno 35 km.

Ubytování

Hotel má dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje, apartmá a prezidentské apartmá. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají balkon nebo terasu a plnou koupelnu s odděleným WC, telefonem s přímou volbou, satelitní TV, vysoušeč vlasů, mini lednicí a trezor. K dispozici je 24-hodinová pokojová služba.

Hotel

El Mouradi Palace je postaven v arabském stylu. Hotel nabízí dva venkovní bazény, jeden pro dospělé a druhý pro děti, krytý bazén s jacuzzi a dětským koutkem. Naleznete zde široký výběr volnočasových aktivit: tři tenisové kurty, dva z nich jsou osvětlené, petanque, šipky a plážový volejbal, stejně jako vodní sporty: windsailing, plachetnice atd. Denní a večerní zábavní programy, Miniklub pro děti (5-12 let) a udržovat se v kondici můžete v centru s fitness, masážemi, hammam a saunou.

Zábava

Golfová hřiště, další golfová hřiště v okolí, moře, wellness, bazény, výlety.

Hřiště

Golf El Kantaoui
z hřiště je neuvěřitelný panoramatický výhled na krajinu od moře až do hor.. Hřiště vyniká originalitou svého pojetí, výjimečným rozvržením oceníte jeho kvalitu, jeho umělá jezera, různorodost jeho flóry a fauny, Golfové hřiště El Kantaoui má všechno, co láká hráče golfu. Golf El Kantaoui se rozkládá na 130 ha a má panoramatický výhled na nádherné přímořské turistické letovisku Port El Kantaoui, považováné za jednu z nejlepších ve Středozemním moři.

Flamingo golf course
je navrženo slavným architektem Ronald Fream, dobře známým svou profesionalitou. Oceníte mimořádný design, který vychází z původní krásné krajiny. Naleznete zde nádherné 18-ti jamkové mistrovské hřiště, par 72, široký driving range, pitching a putting greeny kolem klubovny, které nabízejí příjemnou hru všem golfistům. Restaurace s panoramatickou terasou s výhledem na celé hřiště je ideálním místem pro hosty, kteří chtějí vychutnat vynikající středomořskou kuchyni.

Golf Course Palm Links
Golfový komplex britského architekta Chrise Pitmana, který byl otevřen v roce 1994 tvoří mistrovské 18 jamkové hřiště a 9 jamkové hřiště sloužící k výuce začínajícím golfistům. Začátečníkům je zde k dispozici také kruhovitý driving range, chipping a putting greeny. Hru na rovinatém, osmnáctijamkovém hřišti ozvláštňují palmy na fairwayích, 73 bunkerů a 4 vodní překážky. Krásný výhled poskytují jamky č. 14, 15 a 16 ležící mezi dunami přímo u moře.

Yasmine Golf Club
Hřiště Golf Yasmine bylo otevřeno v roce 1991; je to skutečné mistrovské hřiště. Navrhl ho kalifornský golfový architekt Ronald Fream. Jeho charakteristikami jsou Freamův unikátní styl s rozsáhlými odpalištěmi, dramatickými tvary bunkrů a nápaditým využitím vody. Za využití moderní konstrukční techniky byly vytvořeny na písku založené greeny a plně automatizovaný zavlažovací systém, který zavodňuje greeny, odpaliště a ferveje. Rozsáhlý kanalizační systém zajišťuje, aby bylo hřiště udržované v nejlepším možném stavu po celý rok. Hřiště (Par 72) měří 6 162 metrů z bílých odpališť se čtyřmi pary 5 a čtyřmi pary 3. Kvůli převažujícímu větrnému počasí je důležité vybrat si tu správnou hůl a také s ní správně odpálit. Dobře rozmístěné různě tvarované bunkry, rozlehlé stupňovité greeny a zvlněné kontury požadavky na přesnost hráče ještě více zvyšují. Yasmine Golf Course je otevřeno po celý rok a pro všechny. Marshallové na hřišti hlídají, aby hráči dodržovali etiketu a potřebnou rychlost hry. Všichni profesionální hráči, kteří do Yasmine Golf Course zavítali, ohodnotili toto hřiště jako hřiště mezinárodní úrovně. Klubovna stojí na nejvyšším bodě v areálu s výhledem na celé hřiště a nabízí příjemnou, neformální atmosféru.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Bizerta

20°C Polojasno

Hammamet

20°C Polojasno

Mahdia

22°C Polojasno

Monastir/Skanes

20°C Polojasno

Nabeul

21°C Převážně oblačno

Sousse

20°C Polojasno

Tabarka

20°C Polojasno

Tunisko (pevnina)

20°C Polojasno

×