800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RIU IMPERIAL MARHABA

Hotel Riu Imperial Marhaba (All Inclusive) se nachází přímo na pláži a nabízí některé působivé výhledy do Port El Kantaoui. Město Sousse je 10 km daleko. Letiště Monastir Habib Bourguiba letiště je vzdáleno 35 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Riu Imperial Marhaba (All Inclusive) se nachází přímo na pláži a nabízí některé působivé výhledy do Port El Kantaoui. Město Sousse je 10 km daleko. Letiště Monastir Habib Bourguiba letiště je vzdáleno 35 km.

Ubytování

Hotel má 366 pokojů. Pokojovou službu, koupelnu s odděleným WC, vysoušečem vlasů, telefonem, bezdrátovým LAN připojení k internetu (bezplatné), centrální klimatizaci / topení (v závislosti na ročním období), mini-chladničku (All Inclusive, s vodou a nealkoholickými nápoji), mini-bar, SAT-TV (plochá obrazovka), elektronický trezor na pokoji, za příplatek (All Inclusive: zdarma), balkon.

Hotel

Komplex nabízí bazén se sladkou vodou, solárium, terasu, krytý bazén, posilovnu, jacuzzi a thalassoterapie centrum s různými druhy procedur, masáže, tři bazény se slanou vodou a hammam.

Zábava

Golfová hřiště, další golfová hřiště v okolí, moře, wellness, bazény, stolní tenis, volejbal, šipky, vodní gymnastika, jízda na koni, výlety.

Hřiště

Golf El Kantaoui
z hřiště je neuvěřitelný panoramatický výhled na krajinu od moře až do hor.. Hřiště vyniká originalitou svého pojetí, výjimečným rozvržením oceníte jeho kvalitu, jeho umělá jezera, různorodost jeho flóry a fauny, Golfové hřiště El Kantaoui má všechno, co láká hráče golfu. Golf El Kantaoui se rozkládá na 130 ha a má panoramatický výhled na nádherné přímořské turistické letovisku Port El Kantaoui, považováné za jednu z nejlepších ve Středozemním moři.

Flamingo golf course
je navrženo slavným architektem Ronald Fream, dobře známým svou profesionalitou. Oceníte mimořádný design, který vychází z původní krásné krajiny. Naleznete zde nádherné 18-ti jamkové mistrovské hřiště, par 72, široký driving range, pitching a putting greeny kolem klubovny, které nabízejí příjemnou hru všem golfistům. Restaurace s panoramatickou terasou s výhledem na celé hřiště je ideálním místem pro hosty, kteří chtějí vychutnat vynikající středomořskou kuchyni.

Golf Course Palm Links
Golfový komplex britského architekta Chrise Pitmana, který byl otevřen v roce 1994 tvoří mistrovské 18 jamkové hřiště a 9 jamkové hřiště sloužící k výuce začínajícím golfistům. Začátečníkům je zde k dispozici také kruhovitý driving range, chipping a putting greeny. Hru na rovinatém, osmnáctijamkovém hřišti ozvláštňují palmy na fairwayích, 73 bunkerů a 4 vodní překážky. Krásný výhled poskytují jamky č. 14, 15 a 16 ležící mezi dunami přímo u moře.

Yasmine Golf Club
Hřiště Golf Yasmine bylo otevřeno v roce 1991; je to skutečné mistrovské hřiště. Navrhl ho kalifornský golfový architekt Ronald Fream. Jeho charakteristikami jsou Freamův unikátní styl s rozsáhlými odpalištěmi, dramatickými tvary bunkrů a nápaditým využitím vody. Za využití moderní konstrukční techniky byly vytvořeny na písku založené greeny a plně automatizovaný zavlažovací systém, který zavodňuje greeny, odpaliště a ferveje. Rozsáhlý kanalizační systém zajišťuje, aby bylo hřiště udržované v nejlepším možném stavu po celý rok. Hřiště (Par 72) měří 6 162 metrů z bílých odpališť se čtyřmi pary 5 a čtyřmi pary 3. Kvůli převažujícímu větrnému počasí je důležité vybrat si tu správnou hůl a také s ní správně odpálit. Dobře rozmístěné různě tvarované bunkry, rozlehlé stupňovité greeny a zvlněné kontury požadavky na přesnost hráče ještě více zvyšují. Yasmine Golf Course je otevřeno po celý rok a pro všechny. Marshallové na hřišti hlídají, aby hráči dodržovali etiketu a potřebnou rychlost hry. Všichni profesionální hráči, kteří do Yasmine Golf Course zavítali, ohodnotili toto hřiště jako hřiště mezinárodní úrovně. Klubovna stojí na nejvyšším bodě v areálu s výhledem na celé hřiště a nabízí příjemnou, neformální atmosféru.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Bizerta

18°C Polojasno

Hammamet

18°C Polojasno

Mahdia

19°C Převážně oblačno

Monastir/Skanes

21°C Polojasno

Nabeul

18°C Jasno

Sousse

21°C Polojasno

Tabarka

17°C Polojasno

Tunisko (pevnina)

18°C Polojasno

×