800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALYSSA

Uzavřený komplex přímo u krásné široké pláže je situován v rozlehlém areálu s nádhernou zahradou, vzdálený od města Sousse 6 km a od města Port El Kantaoui 4 km. Živější okolí hotelu vybízí k romantickým procházkám, posezení v místních restauracích, ale i k nákupům. Od letiště v Monastiru je vzdálen asi 30 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Uzavřený komplex přímo u krásné široké pláže je situován v rozlehlém areálu s nádhernou zahradou, vzdálený od města Sousse 6 km a od města Port El Kantaoui 4 km. Živější okolí hotelu vybízí k romantickým procházkám, posezení v místních restauracích, ale i k nákupům. Od letiště v Monastiru je vzdálen asi 30 km.

Vybavení

V hlavní budově je vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, několik barů, snack bar/pizzerie, maurská kavárna, snack bar na pláži, diskotéka, obchod se suvenýry, mini market, TV místnost, v zahradě venkovní bazén se sluneční terasou, mini klub, dětské hřiště, denní i večerní animační programy pro děti i dospělé, plážový volejbal, aerobic, vodní polo, vodní gymnastika, slunečníky u bazénu i na pláži.
Další možné služby za poplatek:
Nápoje: čerstvé fresh džusy, míchané koktejly, dovážené likéry, zmrzlina, palačinky
Maurská kavárna: vodní dýmka
Lednička: 5 TND/pokoj/den
Motorizované vodní sporty: vodní lyže, banány, padáky.
Centrum krásy: masáže, hammam, kadeřnictví
Pláž: ručník 2 TND/den, lehátko 2 TND/den, matrace 2 TND/den
Bazén: ručník 2 TND/den, matrace 2 TND/den
Bezpečnostní schránky na recepci: 2 TND/den
Čistírna, kulečník a videohry.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 455 pokoji, polovina z nich je v hlavní budově a polovina v zahradních bungalovech rozmístěných podél bazénu směrem k pláži. Všechny pokoje jsou stylově a účelně zařízeny s koupelnou, WC, centrální klimatizací (pouze v červenci a srpnu), telefonem, balkonem či terasou. Pokoje s výhledem na moře pouze v hlavní budově (na vyžádání, nelze garantovat), bungalovy jsou všechny přízemní. Do standardního pokoje lze přidat pevné třetí lůžko, rodinné pokoje jsou všechny s palandami. Pro děti: hotelový dětský klub, dětské hřiště a bazén pro děti.

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufetové. Obědy: bufetové nebo servírované za příplatek. Večeře: bufetové. Nebo možnost All inclusive: Snídaně (6:00 - 9:30), oběd (12:30 - 14:00) a večeře (18:00 - 21:00) formou bufetu. Možnost pozdní kontinentální snídaně (10:00 - 11:00). Odpolední občerstvení v americkém Blue Baru mezi 16.00 a 17.00 hod. Neomezené množství nealkoholických (káva, čaj, ovocné šťávy, minerální voda) a místních alkoholických (pivo, víno, likéry) od 10:00 do 23:00 hod. Americký bar „Blue Bar“ (10:00-23:00hod.), plážový bar (10:00-18:00hod) – ovocné štávy a minerální voda, Maurská kavárna (15:00-23:00hod.).
Zdarma vodní sporty v letní sezoně: šlapadla, kanoe nebo windsurfing (nutné rezervovat předem). Dále zdarma tenis, stolní tenis, aerobic, vodní gymnastika, plážový volejbal, vodní pólo. Pro děti 4-12 let je zde miniklub.
Fitness a sauna jsou 1x týdně zdarma, je nutná rezervace předem. Slunečníky na pláži zdarma. Slunečníky a lehátka u bazénu zdarma.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sousse

23°C Polojasno

×