800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CORALIA SOUSSE

Hotel se nachází v nádherné zahradě v centru města Sousse. V okolí jsou obchody a restaurace. Leží 20 km od letiště v Monastiru a 120 km od letiště v Tunisu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází v nádherné zahradě v centru města Sousse. V okolí jsou obchody a restaurace. Leží 20 km od letiště v Monastiru a 120 km od letiště v Tunisu.

Vybavení

Příjemný klubový hotel, skládající se z hlavní budovy a areálu bungalovů. Lze doporučit klientům, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. K dispozici je vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, snack bar s pizzerií, bary, bar u bazénu, obchod se suvenýry, trezory na recepci (za poplatek), diskotéka. Oficiální kategorie: prázdninový klub

7000

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ventilátorem, telefonem, balkónem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž

Hotel leží přímo u široké písečné pláže, možnost zapůjčení osušek na pláž a k bazénu (za poplatek).

Sport a zábava

Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, velký krytý bazén, tenisové kurty, lukostřelba, míčové hry, basketbal, petanque, masáže, animační programy pro děti a dospělé po celý den, stolní tenis, masáže, aerobic, gymnastika, miniklub pro děti, minigolf, billiard.

Stravování

ALL INCLUSIVE zahrnuje: sídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů, 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, občerstvení ve snack baru; tenisové kurty, lukostřelba, míčové hry, stolní tenis, animační programy, aerobic, gymnastika, minigolf, miniklub pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sousse

21°C Skoro jasno

×