800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEL HANA RESIDENCE

Hotel se rozkládá v pěkné palmové zahradě u hezké písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek), od které je oddělen místní komunikací. Do centra města Sousse je to cca 1 km. Do Port El Kantaoui je to cca 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi oblíbený hotelový komplex je tvořený hotely Marhaba Club, Marhaba Beach a Marhaba ve kterém mohou klienti využívat služby všech 3 hotelů. V okolí hotelu naleznete obchody a restaurace. Díky svému umístění v rozlehlé zahradě je hotel vhodným místem pro odpočinek všech věkových kategorií, dvojic a rodin s dětmi. Leží 140 km od letiště v Tunisu, 20 km od Monastiru, 2 km od centra města Sousse.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace, restaurace „a la carte“ s výhledem na moře, snack bar, bar u bazénu, diskotéka, kavárna, maurská kavárna, sluneční terasa, obchod se suvenýry, kadeřnictví, TV místnost, sauna, masáže, hammam, bazén s animačními programy, relaxační bazén, bazés s tobogány, vnitřní bazén, tenis, squash, fitness, minigolf, stolní tenis, aerobic, vodní aerobic, volejbal, fotbal, bohaté animační programy. Pro děti miniklub, 2 dětské hřiště, dětský bazén s minitobogánem, dětské animační programy.

Vybavení pokoje

Příjemně zařízené pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, telefon, televizor za poplatek, klimatizace a balkon či terasa. Pronájem bezpečnostní schránky na recepci za poplatek.

Pláž a plážový servis

Hotel leží přímo na písečné pláži.

Sport a Fitness

Tenis, squash, fitness, minigolf, stolní tenis, bohatý animační program. Za poplatek sauna, masáže, hammam, vodní sporty na pláži.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

Pro děti je k dispozici bazén s brouzdalištěm a dětské hřiště.

Počasí

Sousse

23°C Jasno

×