800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARHABA SALEM & ROYAL SALEM RESORT

  • Hotel přímo u písečné pláže
  • Program all inclusive
  • Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Již mnoho let dobře známý a oblíbený, spíše živější hotelový komplex, upřednostňovaný pro svou krásnou zahradu, soukromou pláž, dobrou kuchyni a hezké ubytování, pro své umístění nedaleko jachtového přístavu i rušného centra jednoho z největších tuniských měst. Bude vhodným místem pro všechny věkové kategorie a zvláště pro rodiny s dětmi, které ocení tobogány, bezpečnost komplexu přímo u pláže a uprostřed velké zahrady. Hotel je stejně tak vhodný pro páry zaměřené na aktivně strávenou dovolenou, ať už holdují sportu, či dlouhým procházkám. Hotel Salem je plně zrenovován - recepce a hlavní bar, restaurace, bazén, všechny pokoje. Hotel Royal Salem byl zrenovován částečně - pokoje. Areál hotelů Marhaba Salem a Royal Salem je spojen v jeden velký komplex.

Poloha

tento hotelový komplex přímo u písčité pláže je doslova utopen v exotické vegetaci vzrostlých palem a eukalyptů na rozloze 7 ha a spojen s vedlejším hotelem Marhaba Royal Salem. Nachází se téměř uprostřed mezi centrem města Sousse (2,5 km) a přístavem Port El Kantaoui (3,5 km). Do přístavu či do města vás levně a rychle doveze autobus (zastávka nedaleko vstupní brány hotelu) či taxi. Okolí hotelu je upravené, nedaleko najdete obchody a nákupní centra. Dlouhou procházkou se dá dojít až do přístavu či do centra Sousse, a to jak po pláži, tak po chodníku. Nedaleko hotelu se nachází golfový resort  (Port el Kantaoui, 27 jamek).

Vybavení

vstupní hala s recepcí, výtah, směnárna, bezpečnostní schránky (cca 2 TND/den), připojení WiFi, hlavní bar, hlavní restaurace, bar na terase u bazénu, plážová restaurace/bar, restaurace a la carte/snack bar, maurská kavárna, diskotéka, soukromá pláž s centrem vodních sportů, venkovní bazény, z nichž jeden je s mořskou vodou a tobogány, plážové osušky oproti vratné záloze, krytý bazén, dětský bazén, dětský klub a dětský koutek, centrum se saunou, jacuzzi, masážemi, salonem krásy a kadeřnictvím, fitness (v areá­lu Royal Salem), obchod se suvenýry, terasa a pódium k pořádání animačních večerních programů, velká konferenční místnost pro 120 osob a 2 malé salonky pro 30 osob. Prostory hotelu jsou rampami zpřístupněny tělesně postiženým, speciálně vybavenými pokoji pro vozíčkáře ovšem hotel nedisponuje.

Ubytování

ubytování je v převážné většině zajištěno v hotelu Marhaba Salem, kde je celkem 241 pokojů (přízemí až 2. patro) soustředěno ve 3 budovách v zahradě či kolem bazénů, všechny jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, telefonem, SAT/TV, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Pokoje jsou 2-3lůžkové, hotel disponuje také limitovaným množstvím prostorných rodinných pokojů se 4 standardními lůžky (doporučujeme velmi včasnou rezervaci). Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Výhled na moře v Marhaba Salem připlatit nelze. V případě zájmu o ubytování v části Royal Salem, uveďte toto do poznámky ve smlouvě. Hotel se bude snažit požadavek respektovat, garantovat však nelze. Výhled na moře je možné rezervovat pouze v části Royal Salem, kde je za příplatek.

Strava

all inclusive
Snídaně: bufetové
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové
All inclusive: plná penze s nápoji dle hotelem určených časů, pozdní kontinentální snídaně ve snack baru (10.00–12.00 hod.), odpolední občerstvení (např. pizza či hranolky) v barbecue na pláži, případně ve snack baru (12.00–16.00 hod.), pozdní večeře ve snack baru (21.00–23.00 hod.), tuniská večeře a la carte ve snack baru (rezervace předem nutná). Bohatý výběr místních alkoholických a nealkoholických teplých a studených nápojů 09.00-24.00 hod. Nápoje v barech mohou být podávány v plastových kelímcích. WiFi na recepci, denní a večerní animační programy, tenis (2 tenisové kurty) a minigolf (nutná rezervace předem na recepci), stolní tenis, pétanque, lukostřelba, vodní pólo, aerobic, fitness, sauna, jacuzzi (v centru Royal Salem), minifotbal a volejbal na pláži. Lehátka či křesílka a slunečníky u bazénů a na pláži, plážové osušky oproti vratné záloze, dětský klub a dětské hřiště. Za půjčení sportovního náčiní – rakety, hole, míčky – se platí poplatek.

Pro děti

dětský bazén, tobogány, dětský klub (pro děti 4–12 let) a dětské hřiště.

Služby za poplatek

trezor v recepci, internet (na recepci Royal Salem), lednice na pokoji (5 TND/den), hrací automaty, biliár, služby v relaxačním centru, kadeřnictví, maurská kavárna (nápoje a vodní dýmka), butik, vodní sporty na pláži, importované alkoholické nápoje, džus z čerstvého ovoce, konzumace v disco baru.

Počasí

Sousse

19°C Skoro jasno