800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL IBEROSTAR TABARKA BEACH

Velmi luxusní a nově otevřený hotel, patřící do sítě Iberostar, leží na vyvýšeném místě nedaleko centra města Tabarka a má nádherný výhled na moře, hory a okolní lesy. Hotel doporučujeme pro dvojice a rodiny s dětmi, které vyhledávají komfortní ubytování a perfektní služby včetně Thalasso terapie. 170 km od letiště v Tunisu, 10 km od letiště v Tabarce, 3 km od města Tabarka, v těsné blízkosti golfového hřiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velmi luxusní hotel, leží na vyvýšeném místě nedaleko centra města Tabarka a má nádherný výhled na moře, hory a okolní lesy. Hotel doporučujeme pro dvojice a rodiny s dětmi, které vyhledávají komfortní ubytování a perfektní služby včetně Thalasso terapie. 170 km od letiště v Tunisu, 10 km od letiště v Tabarce, 3 km od města Tabarka, v těsné blízkosti golfového hřiště.

Vybavení Hotelu

Hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na moře či hory, restaurace „a la carte“, snack bar u bazénu a na pláži, bar, maurská kavárna, obchůdky, konferenční sál, internet, thalasso centrum, balneoterapie, casino, místnost na bridž, venkovní a vnitřní bazén.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí ubytování v hlavní budově, kde jsou standardní pokoje, junior suity, senior suity a prezidentské suity nebo ubytování ve vilách, které jsou okolo hlavní budovy a které jsou rozděleny na vily v blízkosti moře (villa de la mer), vily v blízkosti golfového hřiště (villa du golf) a vily ve svahu (menzels des collines). Všechny pokoje jsou luxusně zařízené a mají vlastní sociální zařízení s odděleným WC, vanou a sprchou, SAT/TV, bezpečnostní schránku, internetové připojení (za poplatek), telefon, minibar, fén, klimatizaci a balkon či terasu. Pokoje mají výhled na moře (za příplatek), golfové hřiště nebo na okolní hory.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou zdarma, plážové osušky za vratnou kauci.

Sport a Fitness

K dispozici je tenis, stolní tenis, billiard, fitness, plážové a vodní sporty, jízda na koních, animační programy.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive.

Pro děti

Počasí

Tabarka

18°C Polojasno

×