800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBlue Cruise Antalya

8 dnů odlet z Prahy Antalya - Pamukkale - Hierapolis - Bursa - Istanbul - Ankara - Kappadokia - Antalya.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní lodní poznávací zájezd s odletem z Prahy

  • Antalya / Kemer
  • Olympos
  • Adrasan
  • Cayagzi/Myra
  • Gökkaya/Kekova
  • Finike
  • Ceneviz – Phaselis
  • Kemer/Antalya
Den 1. Praha – Antalya/Kemer

Odlet z Prahy; přílet do Antalye; transfer do přístavu v Antalyi nebo v Kemeru a nalodění na palubu. Po ubytování ve Vašich kabinách se seznámíte s posádkou a podrobným plánem plavby. Večeře a nocleh na palubě. V případě pozdního příletu večeře a nocleh v jednom z hotelů v oblasti Antalya-Kemer.

Den 2. Olympos – Adrasan

Plavba brzy ráno (snídaně cestou) z Antalye/Kemeru na jihozápad podél pobřeží k tureckému národnímu parku Olympos na úpatí mohutných hor; ukrývajících mnoho památek na slávu zaniklého helénského státu Lýkie. Večeře a nocleh na palubě v zálivu Adrasan.

Den 3. Cayagzi/Myra

Po snídani pokračování cesty do Cayagzi. Zastávka na koupání a oběd. Možnost fakultativního výletu do Myry - místa působení sv. Mikuláše; který zde byl biskupem ve 4. století n. l. Večeře a nocleh na lodi v zálivu Gökkaye/Kekova.

Den 4. Gökkaya/Kekova – Ucagzlar

Po snídani plavba v mělkých vodách okolo Kerkovy; kde jsou pohřbeny pozůstatky antického města; potopeného zřejmě v důsledku zemětřesení. Zakotvení v malé romantické zátoce můžete využít ke koupání. V tomto místě dosáhla plavba svého nejvzdálenějšího bodu na jihozápad od Antalye. Večeře a nocleh na palubě v jednom ze zálivů.

Den 5. Kekova – Finike

Návrat zpět do Kekovy; odkud lze fakultativně navštívit pozůstatky druhdy významného města antické lýkijské říše Simeny včetně známého amfiteátru pro 300 návštěvníků (vstup do objektu za poplatek; není v ceně zájezdu). Večeře a nocleh poblíž Finike.

Den 6. Kekova – Ceneviz – Phaselis

Plavba k zálivu Ceneviz obklopenému vysokými skalisky. Zde si můžete užít koupání v modravých vodách Středozemního moře. Večeře a nocleh ve městě Phaselis.

Den 7. Phaselis – Antalya/Kemer

Den odpočinku na moři v zálivu nedaleko pozůstatků antického města Phaselis. Další plavba směrem ke Kemeru / Antalyi. Zakotvení v jachetním přístavu jednoho z těchto měst; které lze večer navštívit. Večeře a nocleh na lodi.

Den 8. Kemer/Antalya – Praha

nebo pokračování pobytu ve vybraném hotelu v oblasti Turecké Riviéry. Po snídani vylodění; transfer na letiště; odlet do Prahy nebo transfer do hotelu podle vlastního výběru k pokračování pobytu.

Změna programu vyhrazena.

Počasí

Alanya

21°C Převážně oblačno

Belek

22°C Převážně oblačno

Bodrum

21°C Převážně oblačno

Egejská riviéra

21°C Převážně oblačno

Fethiye

9°C Polojasno

Istanbul a okolí

21°C Dešťové přeháňky

Kusadasi

16°C Převážně oblačno

Marmaris

15°C Dešťové přeháňky

Side

21°C Převážně oblačno

×