800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBlue Cruise Bodrum

8 denní plavba po moři, kombinovaná s pobytem u moře Praha – Bodrum – Orak – Cökertme – English Harbour – Ballisu – Löngöz – Manastir – Kleopatry ostrov – Marmaris – Yedi/Sedm ostrovů – Bodrum.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

11/12 denní lodní poznávací zájezd kombinovaný s pobytem u moře

 • Bodrum
 • Orak
 • Cökertme
 • English Harbour
 • Ballisu
 • Löngöz
 • Manastir
 • Kleopatřin ostrov
 • Yedi/Sedm ostrovů
 • Seytan – Kisebuku
 • Bodrum
Den 1. Praha – Bodrum

Odlet z Prahy; přílet do Bodrumu; transfer do přístavu a nalodění na palubu. Po ubytování ve Vašich kabinách se seznámíte s posádkou a podrobným plánem plavby. Večeře na palubě. V případě pozdního příletu večeře a nocleh v jednom z hotelů v oblasti Bodrum.

Den 2. Bodrum – Orak – Cökertme

Po snídani plavba se zastávkou u ostrova Orak; známého pro svůj bohatý podmořský život a křišťálovou průzračnou vodu. Následuje návštěva malebné vesničky Cökortme a nocleh.

Den 3. Yedi/Sedm ostrovů

Po snídani plavba do oblasti Sedmi ostrovů. Zakotvení v zálivu Küfre; kde se na břehu můžete projít v přírodní lesní rezervaci Günlük. Večeře buď na palubě nebo na pevnině formou barbeque.

Den 4. English Harbour – Ballisu

Plavba k English Harbour; kde jistě neodoláte udělat několik snímků tohoto fotogenického “brotského přístaviště”; připomínajícího uzavřené jezero; v němž za 2. světové války hledaly útočiště britské torpédové čluny. Večeře a nocleh na lodi v Ballisu u krásného zálivu.

Den 5. Kleopatřin ostrov – Löngöz

Po snídani plavba k male kouzelné pláži na západním břehu ostrova Sedir ve stopách Antonia a Kleopatry. Podle pověsti na tomto ostrově strávili svoje líbánky a proto byly břehy upraveny pískem přivezeným z egyptské pouště od Nilu. Vstup do historické části Sedir a na pláž je za poplatek (není v ceně zájezdu). Plavba poté pokračuje do zálivu Löngöz. Večeře a nocleh.

Den 6. Seytan – Kisebuku

Po snídani plavba do zálivu Seytan; odtud k zálivu Kisebuku Oběd. V Kisebuku se nachází ruiny z byzantského období. Večeře a nocleh v zálivu.

Den 7. Karaada – Bodrum

Po snídani plavba ke Karaadě – tzv. Černý ostrov – známé pro své termální prameny a lázně. Odpoledne návrat do Bodrumu. Večeře a nocleh.

Den 8. Bodrum

Po snídani vylodění; transfer do hotelu k pokračování v pobytu.

Den 9 - 10./11. Bodrum

Volný program v hotelu

Den 11./12. Bodrum – Praha

Transfer na letiště. Odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Počasí

Alanya

22°C Jasno

Belek

23°C Jasno

Bodrum

20°C Jasno

Egejská riviéra

20°C Jasno

Fethiye

12°C Jasno

Istanbul a okolí

17°C Jasno

Kusadasi

20°C Jasno

Marmaris

15°C Jasno

Side

22°C Jasno

×