800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBlue Voyage - plavba z Antalye nebo Kemeru

"

Antalya/Kemer – Olympos – Adrasan – Demre – Myra – Gökkaya – Saklikent – Simena – Genovese – Sazak – Phaselis – Antalya/Kemer

Dovolená na jachtě spojená s koupáním v průzračných vodách a poznáváním nádherných míst tureckého pobřeží, zajímavých antických měst a přírodních krás.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den

dle letového řádu odlet z Prahy do Antalye, transfer do přístavu v Antalyi nebo v Kemeru. Nalodění, večeře a nocleh na jachtě v přístavu v Antalyi nebo v Kemeru.

2.den

snídaně a plavba podél překrásného Tyrkysového pobřeží směrem k Olymposu. Oběd na palubě jachty a možnost prohlídky antického naleziště. Poté plavba pokračuje k Adrasanu. Možnost koupání. Večeře a nocleh na palubě v zálivu klidného plážového letoviska.

3.den

snídaně a plavba směrem k Demre. Dopoledne možnost fakultativního výletu do Myry s prohlídkou známého antického města, bývalého hlavního města Lykie. K vidění je mimo jiné i řecko-římské divadlo na jižní straně akropole, z něhož se dochovala i řada sedadel. Působivá je návštěva nekropole s mnoha skalními hroby ze 4. st. i návštěva kostela sv. Mikuláše. Návrat na jachtu a plavba do Gökkaya. Volno na koupání a slunění. Večeře a nocleh na jachtě.

4.den

po snídani fakultativně možnost celodenní prohlídky soutěsky Saklikent, která je 18 km dlouhá a tak strmá a úzká, že do ní nepronikají skoro žádné sluneční paprsky a voda je tu i v létě ledově studená. Večeře a nocleh na jachtě.

5.den

snídaně a možnost návštěvy ruin a okolí antické Simeny. Hrad (pevnost trůní na starověkých základech a z jeho obranných valů se vám naskytne překrásný výhled na záliv s několika menšími ostrůvky i okolní vesničky) je z dálky viditelný na horizontu. Mimo jiné se v této lokalitě nachází také zřícený kostel rytířů řádu sv. Jana, akropole, sarkofág či 15 m široké divadlo v areálu hradu, vytesané do skály. Večeře a nocleh na jachtě v zálivu.

6.den

snídaně a odjezd k přístavu Genovese. Budete mít celý den k prozkoumávání Sazaku, kde bude také servírován oběd i večeře a kde strávíte noc.

7.den

snídaně a poslední cesta vaší plavby podél nejkrásnějšího pobřeží zpět k Antalyi. Cestou zastávka ve Phaselisu, kde bude příležitost prohlédnout si řadu pozůstatků starobylého města včetně divadla a nekropole. Po obědě pokračuje plavba do Antalye nebo do Kemeru. Večeře a nocleh na jachtě v přístavu v Antalyi nebo Kemeru.

8.den

po snídani vylodění v přístavu, dle letového řádu transfer na letiště v Antalyi a odlet zpět do ČR.

Počasí

Alanya

30°C Jasno

Belek

29°C Jasno

Bodrum

30°C Jasno

Egejská riviéra

30°C Jasno

Fethiye

22°C Jasno

Istanbul a okolí

29°C Jasno

Kusadasi

28°C Polojasno

Marmaris

26°C Jasno

Side

29°C Jasno

×