800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBLUE VOYAGE - týdenní plavba lodí

Nejlepší způsob, jak cestovat. Užijte si perfektní kombinaci slunce, moře, kultury a odpočinku – a to vše v komfortně zařízené jachtě. Plavba podél pobřeží Turecka, objevování jeho krás. Plavání v křišťálově čisté vodě. A vždy příležitost k návštěvě starověkých míst Turecka.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

BODRUM
V odpoledních hodinách příjezd a ubytování hostů do kajut s krátkými informacemi o lodi a cestě. První den začíná večeří. Přenocování v přístavu. Hosté mají možnost navštívit letovisko Bodrum.

2. den

BODRUM – ALAKISLA - CÖKERTME
Mezitím, co mají hosté snídani, vyřídí kapitán potřebné formuláře k vyplutí – formalita v přístavu. Po snídani průvodce a kapitán představí hostům posádku a informují hosty o trase jejich cesty. Poté vyplouvá loď směr Alakışla. Hosté mají možnost navštívit byzantskou vesnici Ruine. Večeře a přenocování v rybářské vesnici Çökertme.

3. den

CÖKERTME – INGILIZ LIMANI (anglický přístav)
Po snídani se pluje po větru do Tuzly, kde bude možnost koupání a oběda. Na přenocování a večeři pluje loď dále do Ingiliz Limanı. Ve 2. světové válce se anglická flotila v tomto přístavu ukrývala. Proto se nazývá anglický přístav.

4. den

KARACASÖGÜT
Po snídani vyplutí směr KaracaSogut. Na přenocování pokračujeme dále do Karacasöğüt, do malé rybářské vesnice. Na přání hostů může být zorganizován výlet do Marmaris, který je vzdálen jen 20 minut autem.

5. den

KARACASÖGÜT – LÖNGÖZ
Ostrovy Sedir, zde se nachází ruina Kedreai z řecko-římského období. Ve středověku zde měli rytíři z Rhodosu své útočiště. Kostel, divadlo, rytířské erby, to vše je zde k vidění. Podle legendy měla Kleopatra tento ostrov navštívit a koupat se zde. Proto byla malá písečná pláž pojmenována „Kleopatřina pláž“. Antonius měl pro Kleopatru převézt zvláštní písek ze severní Afriky. Tento druh písku je dnes k nalezení jen v Tunisku. Je zakázáno si odnášet písek z pláže. Návštěva ostrova. Po snídani vyplutí směrem Ballısu Koyu. Večeře a přenocování krásné krajině Löngöz. Hosté zde mohou jít na procházku.

6. den

LÖNGÖZ – ORAK ADASI
Po snídani vyplutí do zálivu Kargılı. Oběd na ostrově Orak, který je známý svou čistou vodou. Na večeři a přenocování se zůstává na tomto ostrově.

7. den

ORAK ADASI – PAPUCBURNU – BODRUM
Po snídani pokračování do Papuburnu. Po obědě a přestávce na koupání jsme v zálivu Haremten. Po čaji o páté návrat zpět do přístavu Bodrum. Přenocování v přístavu Bodrum.

8. den

BODRUM
Po snídani rozloučení s lodí a posádkou. Odjezd z lodi.

Upozornění

• změna trasy vyhrazena
• výlety jsou fakultativní (za poplatek/ platí se na místě)
• nalodění od 14:00 hod.
• vylodění do 9:00 hod.
• kabiny v jachtách jsou rozdílné
• děti mladší 12 let (u Flash VII mladší 8 let)se nemohou z bezpečnostních důvodů účastnit plavby
• minimální počet osob (pro rezervaci jednotlivé kabiny): 10
• při nedosažení minimálního počtu osob může cestovní kancelář plavbu nejpozději 14 dní před odjezdem překnihovat nebo stornovat

Stravování

Plná penze: snídaně, obědy a večeře.

V každé jachtě

magnetofon, vybavení na rybolov, masky, šnorchly, ploutve a čluny k dispozici.

V každé kabině

• sprcha a WC, malá skříň, okno a dvoulůžko, 1 osuška na obličej, 1 osuška, přikrývka a prostěradlo pro dvě osoby.
• tří nebo čtyřčlenná posádka na palubě – v závislosti na kapacitě jachty
• bezpečnostní zařízení v závislosti na počtu osob (vesty, loď a motor pro loď)
• transfer klientů k bráně přístavu, poté musí jít cca 50 -100 m, protože brána je uzavřena. Detailní informace o zpátečním transferu dostanete na lodi.
• bar je na každé jachtě. Nealkoholické a alkoholické nápoje mohou být k dispozici na baru. Ceník nápojů na baru a platba za nápoje kapitánovi.

Technické specifikace jachty

L.O.A: 19 m. – 26 m.
Kabina: 6 – 9 osob
Šířka: 5m. – 8m.
Sprcha/ WC: v každé kabině
Motor: 240 koní – 480 koní
Rychlost: standardní
Typ: Gullet nebo Ketch
Elektřina: 12 nebo 24 voltů 220 voltů v přístavu

Počasí

Alanya

22°C Jasno

Belek

20°C Jasno

Bodrum

19°C Jasno

Egejská riviéra

19°C Jasno

Fethiye

8°C Jasno

Istanbul a okolí

16°C Jasno

Kusadasi

17°C Jasno

Marmaris

11°C Jasno

Side

16°C Jasno

×