800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BEACH CLUB BARGILYA

již rezervován 31 x

Hotel se nachází na pobřeží ve velké zátoce Güvercinlik, 20 km od Bodrumu (spojení místní dopravou – dolmuš) a 10 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na pobřeží ve velké zátoce Güvercinlik, 20 km od Bodrumu (spojení místní dopravou – dolmuš) a 10 km od letiště.

Ubytování

Jednoduše zařízené pokoje ve stylu bungalovů jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, trezorem (za poplatek), individuální klimatizací, TV/sat., balkonem nebo terasou. K dispozici jsou také dvouložnicové rodinné pokoje (klimatizace, minibar i TV jen v jedné místnosti). Maximální obsazenost: DR 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, FR 2 dospělí + 2 děti, 3 dospělí + 1 dítě. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Vybavení

Hotel je tvořen jedno- až dvoupatrovými budovami rozmístěnými v kopci, postupně se svažujícím k moři. Je zde vstupní hala s recepcí, restaurace s výhledem na moře, bazén s brouzdalištěm pro děti, bar na pláži. Lehátka u bazénu zdarma.

Stravování

Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu (u oběda jedno teplé jídlo podávané bufetem) – odpolední káva, čaj a zákusky – místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–23.00 hod. v hlavní hotelové restauraci (v provozu během stravování) a v baru na pláži

Sport a zábava

Zdarma stolní tenis, tenisový kurt (během dne), biliár. Zvláštnosti: Hotel umístěný přímo ve svahu nad pobřežím je citlivě začleněn do okolní krajiny. Z hotelové restaurace je krásný výhled na mořskou zátoku Güvercinlik. Hotel s nejkratším transferem z letiště, v okolí se nachází malá osada Güvercinlik (lékárna, pošta, několik menších obchodů s potravinářským sortimentem). Pro děti: Dětské brouzdaliště.

Pláž

Hotel leží přímo u skalnatého pobřeží s překrásně čistou vodou, nemá písečnou pláž, na slunění je vybudováno široké plato, přístup do vody je po schůdcích. Lehátka a slunečníky zdarma. Doporučujeme vzít si vlastní osušky.

Náš názor

Jednodušší hotel, polohově nejblíže k letišti, doporučujeme nenáročným klientům upřednostňujícím klidnou polohu hotelu a průzračně čisté moře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bodrum

26°C Polojasno

×