800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ETAP ALTINEL

Zajímavě řešený hotel střední kategorie se nachází přímo na vlastní písečné pláži. Od centra Bodrumu je vzdálen 12 km (spojení městskou dopravou – dolmuš) a od letiště 20 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Zajímavě řešený hotel střední kategorie se nachází přímo na vlastní písečné pláži. Od centra Bodrumu je vzdálen 12 km (spojení městskou dopravou – dolmuš) a od letiště 20 km.

Ubytování

Vkusně zařízené pokoje s koupelnou (vana)/WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací (individuálně ovladatelnou), TV/sat., telefonem, ledničkou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Vybavení

Hotel je tvořen 9 bloky jednopatrových budov s celkem 210 pokoji. K vnitřnímu vybavení patří vstupní hala s recepcí, restaurace (s venkovní částí), několik barů a obchůdků. Turecké lázně (vstup zdarma), sauna (za poplatek), internet (za poplatek), kadeřník, beauty centrum. K vnějšímu vybavení hotelu patří bazén, bar u bazénu, oddělený dětský bazén. Lehátka, podložky, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma (za osušky vratný depozit). Hotel disponuje pokojem plně přizpůsobeným pro handicapované klienty.

Stravování

Program all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – pozdní snídaně, odpolední snack – odpolední káva, čaj a zákusek – půlnoční polévka – místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.) (all inclusive nezahrnuje nápoje servírované v lahvích a plechovkách, dovozové nápoje, restauraci a la carte, zmrzlinu, pokojovou službu)

Sport a zábava

Zdarma fitness, stolní tenis, tenisový kurt s pevným povrchem, plážový volejbal, sportovní animace, bezmotorové vodní sporty (např. kánoe). Za poplatek osvětlení tenisového kurtu, motorové vodní sporty, sauna, obsluha v tureckých lázních, masáže, biliár, počítačové hry. Zábava: Animační programy, večerní programy. Pro děti: Dětský klub, hlídání dětí (za poplatek), dětský bazén.

Pláž

Hotel se nachází přímo na uměle vytvořené písečné pláži (písčito-kamenité mořské dno, doporučujeme obuv), bar na pláži. Na pláži je molo na slunění, možný vstup do vody po schůdcích.

Náš názor

Hotel vyšší střední kategorie ve výhodné poloze přímo na pláži. Doporučujeme milovníkům koupání a klientům, kteří upřednostňují program all inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bodrum

27°C Jasno

×