800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VERA MIRAMAR

  • Nachází se přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Hotel se skvělou polohou, jen 1 km od centra historického Bodrumu, který je ideálním místem k procházkám v jeho uličkách, nákupům a posezením v místních restauracích nebo kavárnách.

Poloha

hotel přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, možnost vstupu do vody z mol, skvělá poloha - pouze 1 km od centra Bodrumu, kam dojdete příjemnou procházkou.

Vybavení

hotel prošel v roce 2015 celkovou rekonstrukcí, komplex nízkých budov v zahradě, hotelová recepce, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a la carte (italská, turecká, rybí), patisserie, snack bar, 5 barů, bazén s lehátky a slunečníky, lehátka na pláži, plážové osušky (nutná kauce), fitness, tenisový kurt, basketbal, stolní tenis, minigolf, minimarket, WiFi v lobby, animační a zábavní programy, SPA, disko, turecké lázně, sauna.

Ubytování

rekonstruované, příjemně zařízené pokoje, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, konvice na kávu a čaj, vysoušeč vlasů, trezor, minibar doplněný po příjezdu vodou, nealkoholickými nápoji a pivem, dále doplněný denně vodou. Balkon, u části pokojů typu economy/promo může být jen francouzské okno a pokoje jsou umístěné ve vedlejší budově, za příplatek pokoje standard a větší pokoje, na vyžádání rodinné pokoje, které jsou v budově oddělené silnicí od hlavního areálu. Oficiální kategorie hotelu 5*.

Strava

All inclusive: ultra all inlcusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení formou snacku během dne, gözleme, zmrzlina ve vyhrazené hodiny, odpolední káva a čaj se zákusky, noční občerstvení, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby a vybrané dovozové nápoje, 3 restaurace a la carte - 1x za pobyt návštěva, nutná rezervace předem (rybí restaurace za poplatek), čerstvé džusy u snídaně.

Pro děti

dětský bazén, skluzavky, minikluby, programy pro děti.

Služby za poplatek

masáže.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Nákupní možnosti: 1 km

Počasí

Bodrum

26°C Jasno

×