800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLETOONIA CLUB A HOTEL - bungalovy

Další prázdninová vesnička rozkládající se na ploše 165 000 m2 na zalesněném poloostrově naproti městečku Fethiye. Poskytuje tak dostatek klidu a soukromí všem, kteří dáváte přednost relaxaci v uvolňujícím prostředí čisté přírody. Po celý den je po poloostrově zajišťována doprava elektrickým vozíkem. Pro spojení do 4 km vzdálené Fethiye můžete využít taxi či dolmuše (místní minibusy) nebo hotelový transfer lodí. Nádherné koupání si můžete užít třeba v jedné ze tří zátok nebo na 2km privátní pláži. Komplex se nachází 64 km od letiště v Dalamanu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

další prázdninová vesnička rozkládající se na ploše 165 000 m2 na zalesněném poloostrově naproti městečku Fethiye. Poskytuje tak dostatek klidu a soukromí všem, kteří dáváte přednost relaxaci v uvolňujícím prostředí čisté přírody. Po celý den je po poloostrově zajišťována doprava elektrickým vozíkem. Pro spojení do 4 km vzdálené Fethiye můžete využít taxi či dolmuše (místní minibusy) nebo hotelový transfer lodí. Nádherné koupání si můžete užít třeba v jedné ze tří zátok nebo na 2km privátní pláži. Komplex se nachází 64 km od letiště v Dalamanu.

Ubytování

v hotelové budově (107 pokojů) nebo v klubových bungalovech (505 pokojů), které jsou rozmístěny po celém poloostrově uprostřed piniového háje. 2lůžk. pokoje s možností přistýlky, individ. klimatizace, koberec, telefon, TV, soc. zařízení, vysoušeč vlasů, balkon, trezor.

Vybavení

recepce, 3 hlavní restaurace, 3 a´la carte restaurace – Panorama, turecká Kebab a rybí Dolphin Beach (nutná rezervace předem), 2 snack restaurace, 10 barů, Turkish café, divadlo, kinosál, 3 konferenční místnosti, disco, herna, nákupní centrum, 3 bazény (všechny s oddělenou sekcí pro děti), 2 dětské bazény (1 se skluzavkou), slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, osušky k bazénu a na pláž, sauna, pára, turecká lázeň, 6 tenisových kurtů, lekce tenisu, fi tness, minigolf, volejbal, plážový volejbal, minifotbal, basketbal, strečink, jogging, vodní gymnastika, 3 vodní skluzavky, windsurfi ng, kánoe, aerobik, stolní tenis, kulečník, venkovní šachy, šipky, animační programy, kadeřnictví. Služby za poplatek: internet, prádelna, hlídání dětí, kavárna Water Pipe, individuální lekce tenisu, večerní osvětlení tenisového kurtu, paragliding, horská kola, masáže, doktor, procedury v salonu krásy, peeling, vodní sporty na pláži – vodní lyže, vodní skútry, motorové čluny, jízda na banánu, jízda na vodních kruzích, parasailing, škola potápění, doprava lodí z Letoonie do Fethiye a zpět dle jízdního řádu.Pro děti: dětská herna, miniklub 4–7 let, 2 dětské bazény, skluzavka, hlídání dětí.

Stravování

superior all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové; Superior all inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, svačina, občerstvení, čaj o páté, večerní občerstvení, stravování v restauraci a´la carte – jídlo s obsluhou s výběrem z menu (nutné provést rezervaci), místní i dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně, minibar obsahující při příjezdu 2 piva, 2 minerální vody, 2 Coca-Coly, 2 Fanty, 1 láhev vody (další doplňování minibaru již za poplatek).

Pláž

přímo u písčito-oblázkové pláže, dále též betonová plata a mola

Náš názor

Pro své široké zázemí, jeden z nejbohatších all inclusive bufetů a služby na vysoké úrovni doporučujeme zejména náročným klientům a rodinám s dětmi. Aktivní dovolená v luxusním prostředí.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Fethiye

28°C Bouřky

×