800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PELIN

Kvalitní a osvědčený hotel s poměrně bohatým zázemím pro klienty všech věkových kategorií, kteří dávají přednost dovolené v klidnějším letovisku, kterým Calis určitě je.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

středně velký hotel nacházející se 150 m od písčito-oblázkové pláže. Snídaně jsou podávány na prostorné terase a večeře nabízeny v restauraci nacházející se na střeše hotelu, ze které je nádherný výhled do okolí. Hosté jsou ubytováni ve 2 budovách rozprostřených kolem bazénu. Do centra Fethiye (5 km) je zajištěna doprava tradičními minibusy či lodí.

Vybavení

recepce s lobby barem, vnitřní, terasová a střešní restaurace, společenská místnost s TV, konferenční místnost, terasový bar, bazén, dětský koutek s bazénkem, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, stolní tenis, šipky, lékař, WiFi v lobby (za poplatek).

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo dítě, balkon, TV, audio systém, telefon, koupelna/WC, individuální klimatizace, vysoušeč vlasů, trezor.

Pro děti

dětský koutek s prolézačkami a houpačkou, dětský bazén.

Náš názor

Kvalitní a osvědčený hotel s poměrně bohatým zázemím pro klienty všech věkových kategorií, kteří dávají přednost dovolené v klidnějším letovisku, kterým Calis určitě je.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Služby za poplatek

trezor na pokoji, kulečník, masáže, internet, prádelna, lehátka a slunečníky na pláži, potápění, kurzy potápění, lékař, WiFi v lobby (za poplatek).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km

Počasí

Fethiye

20°C Jasno

×