Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Guvercinlik

AMARA ISLAND BODRUM ELITE

  Poloha a popis

  Náš názor

  Nový, moderní komplex s velmi kvalitnímu službami, vhodný pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme i náročnějším klientům. Klidné okolí hotelu.

  Poloha

  hotel se nachází na soukromém poloostrově nedaleko střediska Güvercinlik, velmi klidní okolí hotelu. Do městečka cca 5 km. Vzdálenost od letiště 15 km, transfer cca 20 min. Do centra Bodrumu cca 25 minut. Po obou stranách hotelu jsou menší písečné pláže s naveženým pískem, místy malé oblázky, možný vstup do vody i z mola.

  Vybavení

  Nový, moderní hotel, vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací a la carte /turecká, rybí, mezinárodní, steak house, orientální kuchyně), 7 barů, 3 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, tobogány a skluzavky, plážové osušky, fitness, SPA, stolní tenis, šipky, volejbal, vodní pólo, jóga, aerobik, denní a večerní animační a zábavní programy, turecké lázně, sauna.

  Ubytování

  moderní zařízené prostorné pokoje, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, minibar denně doplňovaný, konvice na kávu a čaj, balkon. V základní ceně pokoje land view, za příplatek pokoje s výhledem na moře nebo větší pokoje.

  Strava

  ultra all inclusive

  All inclusive: ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, snídaně: 07.00-10.00 hod., pozdní snídaně 10.00-11.00 hod., oběd 12.00-14.00 hod., odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina 14.00-19.00 hod., odpolední snack 11.00-17.00 hod., doplňovaný minibar, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby, vybrané dovozové nápoje po 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů.

  Pro děti

  dětský bazén, dětské hřiště, minikluby, dětské kino.

  Služby za poplatek

  masáže ve SPA.