Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Turecko | Kusadasi

AMARA SEALIGHT

  Poloha a popis

  Náš názor

  Zcela nový luxusní hotel postavený v moderním stylu, velkolepá vstupní hala, výborné služby a především kuchyně nadchnou každého návštěvníka. Hotel je vhodný spíše pro páry.

  Poloha

  hotel přímo u písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, na okraji letoviska Kusadasi. Do centra s řadou obchodů, restaurací, promenádou 6 km.

  Vybavení

  hotel nově otevřený v červnu 2015, 9patrová moderní budova s prostornou halou, recepce, internetový koutek, hlavní restaurace, 8 restaurací a la carte, patisserie, bary, diskotéka, TV místnost, obchody, hlavní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén se skluzavkou, plážové osušky, snack bar u bazénu, lehátka a slunečníky na pláži, tenisový krut, gymnastika, jóga, stolní tenis, step aerobik, zumba, šipky, sauna, turecké lázně, SPA, fitness, animační a zábavní programy.

  Ubytování

  moderně zařízené, prostorné pokoje, klimatizace, koupelna, SAT/TV, vysoušeč vlasů, telefon, minibar doplněný denně vodou, nealkoholickými nápoji, pivem, trezor, balkon, WiFi, konvice na kávu a čaj.

  Strava

  All inclusive: ultra all inclusive: plná penze formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, občerstvení formou snacku během dne, odpolední káva, čaj a zákusky, zmrzlina ve vyhrazenou dobu, 1x za pobyt návštěva restaurace a la carte - nutná rezervace předem, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby i některé importované nápoje.

  Pro děti

  dětský bazén, miniklub, dětský bufet v restauraci.

  Služby za poplatek

  masáže, kulečník, vodní sporty na pláži.