800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEALIGHT RESORT

  • Nachází se přímo nad písčitou pláží s možností vstupu do vody z mola.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

komplex hotelu se nachází přímo nad písčitou pláží, možnost vstupu do vody i z mola. Do centra Kusadasi asi 5 km, možnost dopravy taxi nebo místními dolmuši.

Vybavení

moderní hotel nabízí ubytování ve 465 pokojích. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s venkovní terasou, patisserie, 4 restaurace a la carte (středomořská, turecká, rybí, mezinárodní), WiFi v lobby, několik barů, minimarket a obchody, konferenční místnost, vnitřní bazén, velký venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, plážové osušky, animační a zábavní programy, tenisový kurt, fitness, stolní tenis, plážový volejbal, sauna, turecké lázně.

Ubytování

příjemně zařízené pokoje, klimatizace, koupelna, WC, SAT/TV, telefon, trezor, minibar denně doplněný vodou a nealkoholickými nápoji, konvice a kávu a čaj, telefon, balkon. Za příplatek superior pokoje, které jsou prostornější.

Strava

Ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, snídaně, pozdní snídaně, oběd, noční občerstvení od 24.00-05.00 hod., dětský bufet v hlavní restauraci během obědů a večeří, odpolední občerstvení, káva a čaj, během dne občerstvení formou snacku, 1 x za pobyt možnost návštěvy restaurace a la carte, neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů 24 hodin denně dle otevírací doby jednotlivých barů.

Pro děti

dětský bazén, skluzavky, dětské hřiště, minikluby pro děti dle věku.

Služby za poplatek

osvětlení tenisových kurtů, masáže, vodní sporty na pláži.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km

Počasí

Kusadasi

20°C Jasno

×